Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg soka tesztelnek már...

Tényleg soka tesztelnek már késés előtt napokkal pozitívat?!? Ti mikor teszteltetek eloszor es mikor lett pozitiv a tesztetek?

Figyelt kérdés

Vagy csak itt Gyk-n írja mindenki? Nekem legtobben azt mondták h késés utan lett pozitiv nekik.. senkit sem ismerek akinek pl 11 dpon vagy 10 dpon lett pozi.

Mennyire gyakori ez? Ti mikor teszteltetek es mikor lett pozi?


2017. ápr. 18. 17:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nagyon ember függő. Hogy kinek mikor es mennyire indulnak be a hormonok. En vagyok olyan szerencsétlen, hogy mar a 7.dpo-n tunetem szokott lenni... egyszer nyáron volt terhességem (azzal elveteltem), most meg 8 hetes vagyok. Most pl. 10.dpo-n teszteltem először es erősebb lett a pozitív jel, mint a kontrollcsik. De ez szerintem ritkaság. Csak gondolom az en szervezetem erőteljesebben reagál a hormonokkal a beagyazodasra. Nem nagy élmény, mert így meg aggódhatok, hogy túléli e az embrió a menstruaciom kimaradását.
2017. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Két nap késés után teszteltem. Gyanítottam ,hogy terhes vagyok, de nem mertem még, mert tartottam a pofára eséstől. Nem is tesztelnék előre azóta sem.
2017. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én akkor teszteltem, amikor esedékes volt a mensi. Egyértelmű pozi volt. Lehet, hogy 1-2 nappal előtte is látszott volna halványan. Ez évekkel ezelőtt volt. Most tervezzük második gyerekünket. Az elmúlt 2-3 hónapban megkergültem és már nemvárt előtt tesztelgettem. Csak csalódás volt a negatív teszt és meg is jött mindig. Bízom benne, hogy innentől kezdve értelmesen fogok viselkedni és inkább megvárom, hogy késsen. Természetesen lehet a teszt pozitív nemvárt előtt akár napokkal is. Mindenki maga érzi, hogy neki mi a jó. Amikor már késik, akkor legalább már van egy értelmes gyanújel, pusztán a testi tünetek sajnos nagyon kétesélyesek.
2017. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt előtt 2 nappal teszteltem pozit. Igaz, egy héttel nagyobb volt a baba, hamarabb volt az ovuláció, nem középidőben.
2017. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én mindháromnál másfél héttel teszteltem később,mint mikor meg kellett volna jönnie. Igazából nem láttam sosem értelmét előbb,mert a doki úgyis visszahívna ,ha a 7.hét előtt mennék.
2017. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Inkább úgy mondanám, hogy nagyon sokan nem bírnak várni a biztosra, hanem időnap előtt elkezdenek tesztelni és akinek esetleg picit előbb sikerült a dolog, vagy nagyon érzékeny tesztet használ, annak mutathat akár pozitívat is az aktuális menzesz előtt is, de ha valaki biztosra akar menni, akkor megvárja, míg kimarad a vérzés.

Én is majdnem 1 héttel az aktuális menzeszem után, ami ugye kimaradt, csináltam tesztet és nem kellet képet felraknom a gyakorira, hogy vajon pozitív-e, mert egyértelmű volt!:)

2017. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ezen mar én is gondolkodtam sokat ...


Nekem nem várt utan 8 nappal lett csak pozi a teszt ! Ugyhogy kozepidoben fogant !


PCOS + ír -es vagyok , gyógyszert szedek ... Valószínűleg másképp mas ütemben termelte a HCG t a szervezetem !


Ugyhogy nalam ez a nem várt előtti tesztelés nem jott volna be ! Egyébként nem várt utan 3 nappal meg negatív volt ! 8 nappal lett csak halvany de egyértelmű pozitiv !

2017. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok-sok valaszt. Hat igen mindenki más , de akkor sem jut el az agyamig néha ez az egész.. remélem par nap múlva pozitívat tesztelhetek. 10 dpon vagyok 3 nap mulva tervezem.
2017. ápr. 18. 20:24
 9/23 anonim ***** válasza:

28 napos ciklussal, kb 12. napi ovulációval 5 nappal nemvárt előtt pozitív volt a teszt. Ez ugye 11. dpo. A következő babánál is erre számítottam, ciklus ugyanaz, ovu ugyanaz... Hát vele csak az esedékes napon lett pozi ;)

Szóval még ciklus és ciklus, terhesség és terhesség közt is lehet különbség.

Van akinek gyorsabban termelődik hcg, van akinél lassabban. Tág határok közt normális.

2017. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Az én szervezetem is gyorsan reagál a HCG-re. Én a 9.dpo-n délután teszteltem halvány pozit, de nekem voltak enyhe tüneteim, amik feltüntek. És valahogy megéreztem hogy már nem vagyok egyedül :)

8hkm

2017. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!