Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzeszem után 8nappal a...

Menzeszem után 8nappal a barátom belén tette gumi nélkül de csak ugy 5-t 6-t mozgott bennem, nem "veszélyes"idő ez a mensi utén 8 nappal? Ugye nagyon kicsi az eséyle?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 19:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én a menses után 10. napon lettem terhes.

Beérhet előbb a petesejt és a spermiumok 72 órán át élnek.

2010. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hát kb. most vagy a legtermékenyebb.....ilyenkor van a legnagyobb esélye még az előváladéknak is.

Persze függ attól hány napig tart a vérzésed, és hány naposak a ciklusaid, de tartok tőle, elég sanszos, hogy pont a peteérés környékén vagy.

2010. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
peteérés környéke nem a ciklus közepé van?
2010. júl. 29. 19:59
 4/21 anonim ***** válasza:
Jaj, istenem... Nem mindenkinél van a 14. napon az ovuláció. De ahogy írta itt valaki, a legtutibb idôben voltatok együtt, mert a sperma még 2-3 napig életképes. Úgyhogy most reszkedhetsz két hetet. Gratulálok.
2010. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
De a ciklus közepén, de ha kiszámolod a menszi 1 napjától a 14 napot(ha 28- as a ciklus)akkor pont bele esel, ha jól számolok.Egyébként én a mensi utáni napon lettem terhes.
2010. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

reszkedhetsz = reszkethetsz.

Ja és légyszi ne tegyél fel holnap olyan kérdést, hogy fáj a hasam, meg érzékeny a mellbimbóm, furcsán émelygek és álmos vok. Tuti terhes vok? :S Már most megírom, hogy a beágyazódás (ezt nem részletezem, hogy mit jelent google-ba keress rá) az aktus után 7-10 nappal történik meg, tehát holnap még nem produkálhatsz terhességi tüneteket.

2010. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

most miért kell ilyennek lenni

belül én is tudom ezeket adolgokat, cssk ha fél az ember, akkor más a szitu

és nem kell egy tudatlan 14éves szintre állítani

örülök, hogy ennyire boldoggá tesz mások "nyyomora"

2010. júl. 29. 21:07
 8/21 anonim ***** válasza:

Bocs, de mindenki nem lehet "hlye" csak te nem.....ez azért fura. Ha tudod a peteérésed, és hogy mikor fogékony, akkor mi a kérdés? Ha tudod, hogy most esélyes a leginkább, akkor?

Ha viszont nem tudod: [link] .

Szívesen.

2010. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
De miért van nyomorod? Miért nem védekeztetek, ha nem akarsz gyereket? Ha tudnád, hogy mi hogy mûködik, akkor tudnod kellene, hogy most vagy a legtermékenyebb. Én nem bántani akartalak, csak tele van a hócipôm már az ilyen kérdésektôl, majd az utána jövô napi kérdésektôl, hogy terhes vok-e. Ha ahhoz elég érettnek tartod magad, hogy szexuális életet élj, akkor könyörgöm védekezz és ne lutrizz! Csak magadnak csinálsz ezzel problémát. Felôlem lehetsz 14 éves is, csak ésszel legyetek együtt, mert egy abortusszal akár elcseszheted az egész életedet is. És ne csodálkozz, ha itt kivered a biztosítékot, itt rengetegen vannak olyanok, akik évek óta hiába vágynak kisbabára.
2010. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

én mondtam hogy védekezzünk

aztán elő is vette a gumit és belém tette

aztán kérdeztem h felhuztad mert nem ugy érzem...

és mondta hnem:S (jófej)aztán felhúzattam vele

igen tudom tudom ezeket adolgokat csak tiszta ideg vagypk..meg lehet érteni

és nem kéne előre legyártott sztorikkal ítélkezni

ha meg idegesít a kérdés, ne olvasd el

én is ideges vagyok(csak nekem meg is van rá az okom)

2010. júl. 29. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!