Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzeszem után 8nappal a...

Menzeszem után 8nappal a barátom belén tette gumi nélkül de csak ugy 5-t 6-t mozgott bennem, nem "veszélyes"idő ez a mensi utén 8 nappal? Ugye nagyon kicsi az eséyle?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 19:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Akkor leegyszerűsítjük: nem, nem kicsi az esélye, hanem nagy.
2010. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

fasza:(

hát ha tényleg, én abba belepusztulok:S az tuti

2010. júl. 29. 22:29
 13/21 A kérdező kommentje:
még ugy is nagy hogy csak párat mozgott bennem?:O
2010. júl. 29. 22:37
 14/21 anonim ***** válasza:

Jófej pasid van! Hagynám ott a francba!!!!!! Végülis nem neki kell abortuszra menni.....

Most őszintén! Nem beleszólni akarok, de hogy bízhatsz meg egy ilyen alakban? Gondolod hogy őszintén szeret?

2010. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

abban nem kételkedem

jobban is szeret mint én őt

:(

nagyon mebánta de nem ez izgat most

kicsit sme tud érdekelni ebbena helyzetben:S

2010. júl. 29. 23:39
 16/21 anonim ***** válasza:
Hidd el nem leszel terhes!!!! a lényeg hogy a barátod tapasztalt legyen.Rengetegen "védekeznek" így ismeretségi körben és mindenkinek bejött ha a férfi tapasztalt!!! De azért az ördög nem alszik!Legközelebb védekezzetek:)!!!
2010. júl. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy tapasztalt a "bari"-ja? A leírtakból nem hinném.

Összegzésképpen: remélem, most tanultál az esetből és nem fog mégegyszer előfordulni, mert utána parázhatsz két hétig. Legközelebb nézd meg, hogy valóban rajta van-e a fütykösön a gumi.

2010. júl. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ne félj, nagyon-nagyon kicsi az esélye, hogy ettől terhes lettél. Viszont ez egy jó lecke, tényleg figyelj oda, hogy ne kelljen többet idegeskedned :-)))

Azért majd írd meg, mi lett a vége,de felesleges aggódnod.

2010. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Szerintem se aggódj, nagyon kicsi az esély arra h terhes legyél. És tényleg nagyon sokan várunk itt babára, én 5 éve pl, de ettől még nem biztos hogy bántani kell azt aki nem akar gyermeket, mi is voltunk fiatalabbak, amikor még nagy gond lett volna, ha véletlenül összejön. ÉS: az vesse rá az első követ, aki világ életében csak jó döntést hozott! (fiatalon megtörténik ez-az, amiről azt se tudod akkor még hogy mi minden baj lehet belőle, de nem is számít akkor. Ugye?) Tanulság: ha óvszert akarsz húzatni a sráccal, ellenőrizd hogy tényleg rajta van-e!
2010. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
köszönöm:(
2010. júl. 30. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!