Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkezés után, ha rögtön...

Szeretkezés után, ha rögtön elmegyek mosdóba az valóban csökkenti a teherbeesés esélyét?

Figyelt kérdés

Már elnézést, de szemmel láthatóan távozik is ilyenkor bizonyos mennyiség, már ha értitek mire gondolok.

Már lassan egy éve próbálkozunk a babával és ugye mivel azt olvastam, jobb ha nem kelünk fel rögtön az ágyból stb stb.ezért mostanában nem rohanok rögtön ki mosdóra , viszont így megint gyakrabban jön a kellemetlen felfázás a szeretkezés után.

Mennyi ebből az igazság?

Akiknek hamar összejött a baba, ti rögtön kiugrottatok az ágyból mosdóra vagy nyugton maradtotok?

Lehet ennek valódi alapja?



2020. máj. 20. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem csökketi az esélyét


(mindig rohanok wcre utána, mégis rögtön kész lettek a gyerekek)

2020. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jaj de jó ezt olvasni, és már bocsánat ha ilyet kérdezek, de nyilván ilyenkor azért távozik is egy része, de akkor ezek szerint mégis amik elég gyorsak azok már nem távoznak talán..:D és megkérdezhetem hányadik hónapban jöttek össze?
2020. máj. 20. 16:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig elmegyek utána wc-re, de az teljesen mindegy. Mire a párod kihúzza belőled, a sparma már ott van, ahol lennie kell. Onnantól percek telnek el, mire a wc-re érsz, szóval emiatt ne aggódj.
2020. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig elmegyek utána ugyanezért, mert felfazos vagyok, és mégis összejött 2. Hónapban. Szerintem nem az a mennyiség folyik ki ilyenkor, ami a megtermekenyiteshez kell, az már a "kilövésnél" oda kerül ahova kell.
2020. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az távozik amire nincs szükség. A spermiumok ezrei maradnak bent, a váladék és egyéb dolog, amiből áll a sperma, az távozik.

Néz utána az "összetételének". 😃

2020. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, a rögtön az rögtön, szóval 1-1 nem védekezésből lettek (mármint minden terhesség így lesz, de mi több esélyt nem is adtunk)

(szóval első hónap ha annyira ragaszkodsz a hónaphoz)

2020. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A méhszáj azonnal "felszívja" a spermát, csak a felesleg folyik ki. Szóval nem csökken a teherbeesés esélye.
2020. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon köszönöm a válaszokat,tulajdonképpen már jobb is kicsit a "felfázás". Sokat ittam , vettem egy forró sós fürdőt, szóval megpróbáltam rögtön elkapni.

Az az igazság, hogy ilyenkor érzem is, hogy ki kellene rögtön mennem mosdóra, csak mivel olyan régóta nem jön össze, nem akartam hogy nehogy ezen múljon,de valahol tudom , hogy butaság és köszönöm megnyugtattatok.

Utolsó azta, ismerőseinknek is így jött össze.

Olyan érdekes, hiszen mi meg már annyi mindent bevetettünk, méregdrága vitaminok, megtermékenyítést elősegítő síkosító, otthoni spermateszt , sport , zen, egészséges táplálkozás és mégsem jön össze...:S

Mindig azzal vígasztalom magam, hogy a legelső alkalommal amikor elmentünk nődokihoz akkor mondta , hogy aznap próbálkozzunk mert pont egy szép nagy tüszőt lát , viszont én beparáztam és nem volt aznap este semmi.

Annyira beparáztam hirtelen , hogy nem tudtam együtt lenni akkor a párommal, aztán mindig arra gondolok, hogy lehet akkor sikerült volna nekünk is , csak akkor még nem voltam kész.

Talán még nem vagyunk rá készen, és még kell egy kis idő, még várat magára kicsit..

2020. máj. 20. 21:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem azon a pár percen fog múlni a felfazas. Én sajnos már doktorálhatnék ebből a témából :))))))))

Az a lényeg, hogy ne aludj el úgy, hogy nem pisiltél előtte. Ha 15-20 perc múlva mész ki WC-re, akkor még nem lesz baj. Nekem legalábbis sokat segített ez a módszer, mióta pisilek szex után, nem szokott lenni felfázásom, pedig előtte szinte havonta volt és már mindent, de tényleg mindent kipróbáltam a gyógyszerektől kezdve a holyagtukrozesig :///

2020. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igen sajnos én is gyakran felfázok, de most már egy jó ideje nem jött elő.

Nekem is bevált ez a módszer amúgy, illetve hát nyáron kúraszerűen szomtam szedni a tőzegáfonyát.

2020. máj. 20. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!