Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Labor eredményem értelmezésébe...

Labor eredményem értelmezésében kérnék segitséget? Magán vérvételre mentem. Orvost megpróbálok felhivni holnap,hátha sikerül utolérni. 21.napi hormonpanel. Hő alapján és ovu teszt szerinti 7.dpo n voltam.

Figyelt kérdés

[link]


Teherbeesés a cél, több hónapja sikertelenek vagyunk benne. Elég ez a progeszteron a terhességhez?

Ugy látom értékeim határon belül vannak. Mi az a midluteális fázis a progeszteronnál? Ebböl hogy látom az ösztrogén-progeszteron arány megfelelő e, ha nem egy a mértékegység?

Tsh jobb lenne alacsonyabban ugye? Köszi a segitséget



2020. máj. 20. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
TSH 1-2 között van az szuper úgy tudom, de a progi nagyon alacsony, ha tuti volt már pé 😬 40 fölött jobb lenne babához, bár itt már olvastam mindenféle csoda progi értéket...
2020. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Högörbémet tudom még csatolni.abból látszik hogy mégse történt meg a peteérés?

2020. máj. 20. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a görbe szerint volt ovu, de a progid nagyon alacsony! Mindenkepp menj el egy endokrinologushoz!
2020. máj. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Terhességhez az 1 körüli vagy alatti tsh a jó.
2020. máj. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es ez így nem igaz! 1,5 a tökéletes!
2020. máj. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!