Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyász is el tud küldeni...

A nőgyógyász is el tud küldeni hormonpanel vérvételre, vagy csak az endokrinológus?

Figyelt kérdés
5 hónapja nem szedem a tablettát, és sajnos nem rendeződött a menstruációm. Nagyon megnyúlt a ciklusom (36 napra az eredeti 28-ról, ovuláció hő szerint a 22-23. napon), sokszor barnázom, szóval jó lenne, ha megnéznék a hormonjaimat. Ma vagyok a 35. napon elkezdtem vérezni, szóval valószínűleg meg fog jönni. Melyiket keressem fel? Nyáron a nőgyógyász azt mondta, helyre fog jönni magától, de azóta eltelt majdnem fél év :(

2012. okt. 25. 21:16
 1/8 Manka68 ***** válasza:
Nődoki is el tud küldeni, de jobb ha endokrinológus teszi. Sokkal jobban ért a hormonokhoz, mint a nődoki, és több mindent tud megnézetni.
2012. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nődoki is el tud küldeni, de az endokrinológus sokkal több hormont tud megnézetni, és jobban is ért hozzá.
2012. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 25. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én fél év után (ugyan ilyen problémákkal) endokrinológust akartam felkeresni, februárban májusra tudtak volna időpontot adni, hát gondolhatod hogy nem akartam kivárni így lesz ami lesz alapon elmentem egy sztk-s rendelésre ahol egy pécsi meddőségi szakembert fogtam ki. Ő rögtön tudta hogy mi lehet a bajom, elküldött vérvételekre, magas Tsh-t és magas prolaktin szintet állapítottak meg, alapon progeszteronnal. Kb másfél-2 hónap alatt rendbe hoztak a gyógyszerek, majd kaptam Clostyt (peteérés segítő) és az első hónapban sikerült teherbe esnem.

Érdemes lenne körbe nézned, hogy nálatok milyen orvosok rendelnek, meg kell őket google-zni és amelyik szimpi ahhoz menj, én is így mentem ahhoz a dokihoz.

Sok sikert!

17hkm

2012. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

alapon-alacsony

Bocsi, elírtam! :)

2012. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igazából pár napon belül mindenképpen el kell mennem a nőgyógyászhoz, mert sajnos összeszedtem egy fertőzést, és reméltem, ha már ott vagyok, ő is tud erre beutalót adni, és nem kell még egy helyre elmennem :)

2012. okt. 26. 16:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos ő is ki tud állítani laborra beutalót -
2014. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is most megyek ilyenre
2014. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!