Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Állhat terhesség a háttérben?...

Állhat terhesség a háttérben? Mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben rettentően sok hangulatingadozásom van. Sokszor nem értem magamat hogy mi bajom vagy mit akarok. A menstruációm megjött minden hónapban, azonban az utóbbi 3 alkalom rendszertelenre sikerült és az állaga/lefolyása is eltért a megszokottól. A koronavírus miatt nagyjából 1 hónapja a szüleimhez költöztem, ezt be lehet tudni életmódváltozásnak. Ami még furcsa hogy libidóm egyáltalán nincs pár hete.


A párommal óvszerrel védekezünk, sosem történt baleset, az egyetlen ami történt hogy meg akartuk tapasztalni az érzést óvszer nélkül, de a párom orgazmus közeli állapotba sem került és ilyen akció kb 2 havonta 1x történt.


Elkeseredettségemben már a legrosszabbon gondolkodom, nyugtassatok meg hogy kb esélytelen, hogy terhes vagyok, mert kb az életem végét jelentené ha kiderülne, hogy ez áll a dolgok hátterében.

(Ma veszünk tesztet, de érdekelnének tapasztalatok)

19L



2020. máj. 22. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Betette óvszer nélkül, nem esélytelen.
2020. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy egy óvszer nélküli behatolás instant teherbe ejt egy nőt. Pont ezért nem is foglalkoztunk a dologgal. Azóta gondolkodom ezen hogy rendszertelen a menstruációm és valahogy kicsúszott az irányítás a kezemből.
2020. máj. 22. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Pedig előrordul. Nem csinàlunk ilyet ha nem akarunk gyereket és nem szedünk gyogyszert
2020. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván nem 0 az esélye a terhességnek, ha betette óvszer nélkül, de szinte elképzelhetetlen. Csinálj egy tesztet, ha az megnyugtat.
2020. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon buta vagy.
2020. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 4-es válaszolóval.
2020. máj. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!