Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek, terhes lehet?

Nagyon félek, terhes lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőmnek legutóbb április 17-én jött meg, egy nappal előbb mint várva volt. Abban a hónapban egy ciklus kimaradt a rengeteg idegeskedés miatt(februárban jött meg előtte)


Április 29-én volt az egyetlen szexuális kapcsolat, amikor pettingeltünk, pontosabban még annak se mondanám.

Ruha nélkül ölelkeztünk, úgy hogy összeért a nemiszervünk.

Miközben ez történt(raktam feküdt) nem a makkomhoz ért, inkább a tövéhez, esetleg középtájon.

Ez nem tartott sokáig, mert egyből észbe kaptam.


Félek hogy valamilyen úton módon baj lehet ebből!


Barátnőm még szűz!


Ma, május 22-én, 6. Napja késik neki, pár napja fájdogál a hasa és a feje. Néhány pattanása is megjelent. Ezen kívül mást nem érez.


Azért írok, mert barátnőmmel ellentétben nagyon pánikolok, úgy érzem tönkretesznek ezek a dolgok, beképzelek mindet irracionális dolgot.


Egyébként most érettségiztünk mindketten. Szóval a stressz is közrejátszik.


Tisztában vagyok mindennel, a biológiával, de nem hagynak nyugodni a gondolatok, úgy érzem tönkreteszem saját magam a netes olvasgatások során.



2020. máj. 22. 10:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Én nekem nem úgy tűnik hogy tisztába vagy a biológiával. Az meg egyenesen elképesztő, hogy most érettségiztek, és ilyen sötétek vagytok mint az éjszaka.
2020. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Fel nem fogom mit tanultok ti az iskolában...
2020. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Elhiszem amit írsz, sajnos ez a én személyes problémám, hogy mindenre így reagálok.


Én is elképesztő hülyének érzem magam emiatt.


De nem tudok szabadulni a gondolatoktól,ezért beszélek be magamnak dolgokat és kötöttem ki a gyakori kérdéseken

2020. máj. 22. 10:50
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Biztos hogy nem terhes! Ha nem tetted be, nem lehet!
2020. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem terhes, de ha ennyire aggaszt, miért nem csinàltatsz vele egy tesztet?
2020. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
Elég nagy csodának kellene történnie ahhoz, hogy terhes legyen.
2020. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Sajnos a koronavírus helyzet miatt nem lehetne egyből.


Hétfőig várok ezzel, de remélem nem kell ehhez folyamodni addigra.

2020. máj. 22. 10:57
 8/27 anonim ***** válasza:
98%

Egy teszt nem lehetséges?? Nem kell erre folyamodni?? Ebbe semmi nincs!

És akik szexelnek annak mindig legyen otthon teszt

2020. máj. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
98%
Biztos, hogy nem terhes ha nem tetted be neki! Késik neki a menstruációja, de a pattanásokból, és a hasfájásból következtetve nemsokára megjön neki. Azért fáj a feje mert ideges az érettségi miatt, ezért is késhet neki
2020. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%
Ha pedig arra kerül a sor, használjatok óvszert🙃 de előtte olvassatok utána mi hogy megy, mert sajnos nem vagytok képben.....
2020. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!