Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Nagyon félek (? )

Terhes lehetek? Nagyon félek (? )

Figyelt kérdés

Tudom kissé paranoiás (nagyon) vagyok de.... Július 6.an kielegitettem a barátomat. Gatya nem került le rólam és az elovaladekot a gatyamba töröltem mert nem akartam megszakítani. Aztán kb 20p múlva ő elment. Én elmentem betétet cserélni (mert ugye megvolt a menzeszem az 5.napja) és pisilni. És hát félek hogy odakerulhetett valami.

Most aug.4. E van de nem tapasztaltam semmit. Most kissé puffadt vagyok de nem hinném hogy attól, egyszerűen mindig is "gázos" voltam. 2x megjött de olvasom a neten (tudom nem kene) hogy úgy is menstrualtak hogy terhesek voltak meg blabla. Eléggé félek lehet semmi (sőt tuti) értelme de már annyira beleloholtam magam hogy már önkéntelenül is félek. Pedig ha jól tudom csak kozosulessel lehet terhes valaki. ( Közösülés nem történt és szűz vagyok)

16/L HA LEHET A HÜLYE VAGY MEG ILYENEKET MELLOZZETEK.



2018. szept. 4. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy terhes.
2018. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi nem vagy terhes!
2018. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ne izgulj nem lehetsz terhes
2018. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Semmi nem volt, így nem leszel terhes, nyugi.

Amúgy az aki menstruál közben az nem is igazi menzesz. Vagy rövidebb vagy kevesebb, más állagú stb. Sokan vannak akik azt mondjuk, teljesen ugyanolyan volt mint eddig... nekik általában eleve nem rendes a ciklusuk, nincs beállva rendesen, illetve van akiknél később derül ki hogy hát mègsem ugyanolyan volt.....

Nincs gond nálad, de ha jobban érzed magad vegyél egy tesztet, 300-400 forintért kapsz már megbizható tesztet pl a rossmanban és dm-ben is. :) meg már bármelyik teszt kimutatná.

De úgy sincs semmi, ne aggódj, illetve ha még ennyire parázol (nem leoltani akarlak most sem) de még várj az együttléttel, később csak rosszabb lehet, több mindenen parázhatsz, úgy meg nem élveznéd.


Szép estét, és nyugi! 😊

2018. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Igen, jól tudod, csak közösüléssel lehetsz terhes, tehát amit leírtál, úgy nem.
2018. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy terhes, de hülye igen. És nem a kérdés miatt, hanem mert ekkora birka vagy, hogy viszonzás nélkül kielégítesz valakit. Akiben van valamennyi önbecsülése, az ilyet nem csinál, a szexualitásnak oda-vissza kell működnie, mivel társasjáték...
2018. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló. Ahogy olvashattad nekem meg volt a menzeszem.
2018. szept. 5. 05:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy, Luca! Puszi.
2018. szept. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!