Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három éve próbálkozunk összeho...

Három éve próbálkozunk összehozni a babát, de nem sikerül! Elmentünk dokihoz ahol kiderült, hogy magas a prolaktin szintem, kaptam rá Bromocriptint! Két hónapja szedem, de még semmi eredménye nincsen! Mennyi idő után segít a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 09:29
 1/2 Grófházy ***** válasza:

Szia!

Mi egy év után mentük orvoshoz.Páromnál minden Oké volt,de nálam ugyaz volt a gond mint nálad.A prolaktin a tejelválasztásért felelős hormon,aminek a "túltengése" blokkolja a petefészek működését,tehát nincs peteérés.Ezért nem sikerült neked sem.Nekem csak 1hónapig kellett Norprolacot szedni napi 1-et,de elég is volt.Kicsit fáradékony,aluszékony voltam tőle.

De igaz a mondás:2 dolog van egy nő életében amiért bármire képes:hogy terhes legyen,és hogy ne!

A dokim azt mondta,hogy amíg a Norprolacot szedem védekezzünk,mertha terhes leszek nem tarthatjuk meg a babát.Az utána következő hónapban viszont babás is lettem.

TSH rendben volt?A pajzsmirigy akár túl,akár alul működése is akadályozza a teherbeesést,és ha valaki már terhes,a babára is veszélyes lehet.

2008. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen rendben volt TSH szintem!Köszönöm a válaszodat!Csináltam vizelet teszted és azt muttata,hogy van peteérésem,együtt is voltunk aznap mégse sikerült!!
2008. nov. 24. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!