Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas prolaktin szintre van...

Magas prolaktin szintre van valami homeopátiás gyógyszer, ami vény nélkül kapható?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Kimondottam homeo-bogyóról nem tudok, de gyógynövényről igen, Agnus Castus, azaz barátcserje, ami kapszulában is kapható.
2009. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos ez egy hormon amit az agyalapi mirigy termel es csak a gyogyszeres megoldas johet szoba,minden egyeb csak ideiglenesen segit,folg ha gyereket szeretnel...
2009. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A barátcserje kapszulát hol tudom beszerezni és mennyibe kerül?
2009. ápr. 8. 16:13
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Csatlakozom az előttem szólóhoz és ha googlén rá keresel a magas prolaktin kifelyezésre sok érdekességet olvashatsz róla többek között azt is,hogy homeopátiás szerekkel nem lehet kezelni és ha esetleg sikerül a baba a magas prolaktin veszélyes lehet a terhességre nézve is!Ne kockáztass!!!Nekem is magas volt az értékem kaptam rá Bromocriptynt ami helyre állitja de az orvos szigorúan kikötötte,hogy ha sikerül a baba az első 2-3 hónapban akkor is szedjem mert ha előbb hagyom abba az vetéléshez is vezethet!Nem jó dolog gyógyszereket szedni de mérlegelni kell és a komolyabb dolgoknál nem szabad homeopátiával kísérletezni!!!
2009. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Már ne is haragudj, de léteznek úgynevezett fitohormonok azaz növényi hormonok, amik nem csak a magas prolaktinra, hanem egyéb hormonális problémákra is megoldást nyújtanak. Én a pocaklakómat pl. a cickafark-palástfűkombinak köszönhetem, az egyik fitoösztrogént, a másik fitoprogesztagént tartalmaz.


A barátcserjének mint gyógynövénynek is elsősorban hormonális hatása van, sárgatest-működési elégtelenség illetve magas prolaktinszint esetén gyógyszermentes megoldást nyújt a teherbe esést tervezőknek.Egy 1998-ban elvégzett vizsgálat során azt tapasztalták, hogy azok a nők, akiknek barátcserjét adtak magas prolaktinszintre vagy sárgatest-elégtelenségre, 60 %-kal többen estek teherbe 3 hónap leforgása alatt, mint azok a nők, akik a kontrollcsoportban csak placebót kaptak!!!



Úgyhogy ha létezik rizikómentes és gyógyszermentes megoldás, miért ne próbálná ki a kedves kérdező? Ha nem jön be, még mindig marad a gyógyszeres kezelés, mint lehetséges megoldás!

2009. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyógynövény szaküzletben, kapszula formájában, ha jól emlékszem, 2500 Ft körül volt, mikor én tavaly nyáron kérdeztem.
2009. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Még csak annyit, hogy a barátcserje kúra után is megvan arra a lehetőséged, hogy méress egy hormonszintet, és ha az orvos nem elégedett az eredménnyel, természetesen én is a gyógyszerre szavazok!
2009. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Utánam válaszolónak:Nem nyírtam ki a családod!!!Ne legyél annyira ellenséges!!!Nem arról van szó,hogy nem segít a teherbeesésben de azt ugye meg is kell tartani méghozzá egészségesként!Csak próbálkozz be az orvosnál a homeopátiával!Nem lesz nagy sikered!Varázslóhoz is jársz?
2009. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Előző hónapban clostyt szedtem mert nem volt peteérésem, most meg észre vettem hogy a mellemből nyomásra folyadék jön ki, több ponton picike cseppek, de nem sok! Utánanéztem és prolaktin szint megnövekedésére utal! csak az furcsan hogy kissé sárgás színű...

Valószínűleg megpróbálkozom a barátcserjével, most vagyok a 7 ciklusnapomon! és a következő mensi után ugy is kell mennem dokihoz és akkor majd segít ha addig nem jön rendbe a problémám!

Még valami: ha lecsökken a szint, akkor a mellemből már nem fog jönni ez a csekély kis folyadék? tehát rögtön megszünik a probléma?

2009. ápr. 8. 16:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen csak magas prolaktinnál lehet ez a tünet szerintem ha mész orvoshoz mond el neki a problémád el kellene küldnie hormonszint mérésre,hogy tisztában legyetek azzal melyik hormon nem a megfelelő értékű azután lehet válogatnod milyen módszer segítségére hagyatkozol a megfelelő értékek eléréséhez!
2009. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!