Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe kérdés, szerintetek...

Hőgörbe kérdés, szerintetek volt ovum?

Figyelt kérdés

Ez a második hónap, hogy mérem a hőmet. Előző hónapban szépen látszott, mikor volt ovum, most ebben a hónapban abban sem vagyok biztos, hogy volt

Aki ért hozzá, ránézne?

Ugyan a fertility és a tervezettbaba is behúzta 15cnre, de én nem vagyok benne biztos, hogy volt


[link]



2020. máj. 23. 08:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom. Most elég magas az alaphőd. Előző hónapban is 36.7-8 körül mozgott? Am hő alapján lehetett ovud de biztosra lh teszttel mehetsz. Következő hónapban hőmérőzés mellett csinálj lh teszteket és akk tutira beloheted az ovud és megtudod h egyáltalán volt e
2020. máj. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tervezett baba szerintem jó oldal.Jol is mutatja az ovut.ha minden nap mérted volna szebben mutatna a görbe is
2020. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Minden naop mérem, csak mensi alatt nem. Hüvelyben mérem, vérzés alatt nem fogom.


Csatolom az előző havit, akkor is magas volt az alaphő


[link]

2020. máj. 23. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem ez alapján is magas az alaphod. Itt be van írva mensi napján is a hő. Mensi alatt is nagyon magas. Sztem meg kéne nézetned a pajzsmirigyedet mert ez túl működésre utalhat
2020. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld nyelv alatt mérni.Ami még eszembe jutott hogy egy időben méred?
2020. máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nyelv alatt méred majd akkor valószínű 1,2 tizeddel kevesebbet fog mérni. Nekem legalább is ott kevesebbet mutat mint hüvelybe.
2020. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, próbáltam, de nyitott szájjal alszok, értékelhetetlen volt a görbe.

Pm volt nézve, rendben van

2020. máj. 23. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!