Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora lehet az esély teherbe...

Mekkora lehet az esély teherbeesésre,előváladéktól? 9 napja történt aktus,beágyazódási tünetek.

Figyelt kérdés

9 napja voltunk együtt utoljára, többször visszatartotta,végül úgy alakult a helyzet,hogy nem élvezett el. 7 hónapos babám iszsz. Tudom,hogy van rá esély.

A tüneteim:

Szédülés 2 napja

Petefészek fájdalom, szurkálás

37 körüli testhő

Fejfájás

Enerváltság

Ingerlékenység

Kevesebb tej

Gyengeség


Ez akár a menstruáció előjele is lehet, még nem jött meg. De azért aggaszt a dolog. Persze nem bánnám.



2020. máj. 23. 11:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nyák és méhszáj helyzete nem tudom mennyire releváns most. Vizes,méhszáj magasan van és félkeménynek,inkább puhának mondanám.
2020. máj. 23. 11:59
 2/12 anonim ***** válasza:
Kb 5 nap mulva csinálj egy tesztet...Enélkül lehetetlen megállapítani.
2020. máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze. Csak izgatott vagyok. A második, és harmadik babánál is így indult,3 nap múlva pozitív lett a teszt. Igazából az érdekelne, hogy "ennyitől" ,van e esély rá. Mert számomra hihetetlen kategória,előváladéktól teherbe esni. Persze tudom,hogy lehet.. csak mégis.
2020. máj. 23. 12:49
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Számomra is hihetetlen kategória, nekem még sosem sikerült előváladéktól teherbe esnem.
2020. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek.. türelmetlen vagyok,mert nagyon érdekel mi lesz belőle.
2020. máj. 23. 13:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Írd majd meg :) Nálunk 12 éve működik, kiaebb csodának tartanám, ha baba lenne belőle. Legalábbis nálunk.
2020. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Eléggé ismerem már a testem jelzéseit. Felismerem a beágyazódást. Írok mindenképp. Mert nekem, 90%-ra mondom annak tűnik. Aztán lehet ,csak a hormonok játszanak velem. Olyan biztos nem létezik, hogy a visszatartások miatt esetleg került spermium belém. Bár nem vagyok szakértője a férfi anatómiának. Pár nap és kiderül 😃
2020. máj. 23. 13:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h ovulációs tüneteid vannak?
2020. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Természetesen arra gondoltam először. De semmi ovulációs nyákom nincs. Minden ugyanolyan, mint az előző baba beágyazódásánál. Voltam már előváladéktól terhes (de úgy gondolom, az akkori párom hazudott, nem tudta kihúzni időben ) ,az a baba sajnos 7.héten spontán elment. Lehet,hogy tényleg csak a szülés utáni első ovuláció ennyire erőteljes. Ilyent egyik után sem tapasztaltam. Majd kiderül.
2020. máj. 23. 13:33
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat azok közül amit felsoroltál a 80% nekem is megvan. Pedig nem szexeltem mostanában. Front. De ha babát szeretnél, drukkolok.
2020. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!