Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély a terhességre?

Mekkora az esély a terhességre?

Figyelt kérdés

A ciklus 9. napján a barátom betette kb 2 napra gumi nélkül, nem élvezett el természetesen.


Ezen kívül mindig gumival szexeltünk, de volt egy időszak, amikor mindig lelankadt neki gumiban és megkérte akkor, hogy csak 1-2 percre tegye be. Én hülye, megengedtem neki, mert annyi sztorit hallani, hogy mások évekig megszakítással védekeznek és semmi.


Viszont most nem jön meg, ma fogok tesztet csinálni, azaz holnap reggel... 28-33 napos ciklusaim vannak, egyszer volt ősszel, hogy 40 naposra elhúzódott. Semmi pms tünetem nincs, sem mellfájdalom, se semmi, tehát tuti nem fog megjönni 1 héten belül.


Nyilván késő bánat eb gondolat, természetesen tisztában vagyok a következményekkel, akárhogy is lesz, de érdekel, hogy szerintetek mekkora a valószínűsége a terhességnek?


2020. máj. 8. 14:14
 1/7 A kérdező kommentje:

* 2 PERCRE gumi nélkül


Ne haragudjatok, már fogalmazni sem tudok

2020. máj. 8. 14:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd holnap kiderül. Esély mindig van.
2020. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi. De persze nem kizárható.
2020. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi is "védekeztunk"igy, de tisztaba voltunk a következményekkel, de mi mar egyutt laktunk es van meg egy gyermek mar. Nem maradtam terhesen igy, csak amikkor tenlegesen belémelvezett, akkor 1 hónapban. esely van, de szerintem eleg kicsi.
2020. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak stresszelsz. Tesztet mindenképp csinálj.
2020. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Teszteltem ma reggel és negatív :)


36. nap van és még mindig semmi...

2020. máj. 9. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, sok dologtól késhet, akár ki is maradhat. Ha negatív, akkor nincs baj, ennyitől amúgy sem lehet gyerek.
2020. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!