Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális ovulacios...

Clearblue digitális ovulacios tesztet vettem most először és már az első teszt mosolygós volt volt most 4 nap telt el és még mindig mosolyog. 29 napos ciklus 6 napján kezdtem. Létezik ,hogy így el húzódjon ez? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

#ovulációs teszt #Clear Blue #Több napig pozitiv
2020. máj. 24. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát valami akkor nem stimmel a teszttel.

Az ovuláció, vagyis az LH szint emelkedésére jelez a teszt, ami egy relatív emelkedés az előző értékekhez képest. Ilyenkor 48 órán belül van ovulációs.

Ez a digitális teszt lényege, hogy nézi az előző naphoz a különbségeket.

Ezért érdemes a menstruáció elmúltával elkezdeni tesztelni (vagy mondjuk egy hét múlva, ha biztos vagy benne, hogy addig nem lehet peteérésed, amire mondjuk jó esély van).

2020. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolod? Digitális és a tesztcsikon a csíkok is tökéletesen ugyanolyan erősek . Nemtudom délután is csinálok meg holnap reggel. Fura . Sok helyen olvasok olyat hogy baba miatt maradt pozitiv . Kiváncsi leszek meddig tart
2020. máj. 24. 13:18
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


21-22-23-24 délelőtt és délután 1-1

2020. máj. 24. 13:46
 4/8 Stangli ***** válasza:
Szia! Ebben a hónapban én is ugyanilyen tesztet használtam. Éreztem a bal oldalamon a szúrást így korábban kezdtem használni, mint ahogy a leírás szerint ajánlott volt. Rögtön az első teszt pozitív (mosolygós) lett. Bár azt írja a teszt, hogy innentől nem kell már használni másnap ismételtem, az is pozitív lett. Előtte más tesztekkel még a pozitívban sem voltam biztos ez rögtön két napot mutatott. (Mondjuk a leírás szerint is a két legtermékenyebb napot mutatja) A teszteléstől számítva a harmadik nap lett negatív. A teszten levő csíkokat nézni, viszont teljesen felesleges, digitálisnál az nem mérvadó.
2020. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen a csíkokat nem is veszem alapul azt olvastam ,hogy nem kell. De épp most csináltam a délutánit és még mindig mosolyog pedig nem koncentrált vizelet volt most . Mitől lehet ez?
2020. máj. 24. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Jókedvű a teszt :) Viccet félretéve, nem lehet, hogy terhes vagy?
2020. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Papiron az összes teszt erős pozi a Hcg is a clearblue 2-3 hetet ír. Viszont 10 én meg megjött dokik letojnak ma is hívtam párat . Szóval figyelem magam és várok ...
2020. máj. 27. 13:50
 8/8 anonim válasza:
Szia. Mi lett veled vegul? Babas vagy?
2020. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!