Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2napos menstruáció, 3nap csak...

Reka00000000 kérdése:

2napos menstruáció, 3nap csak barnazas mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok Szóval, az lenne a problémám hogy, 4 hónappal ezelőtt késett a menstruációm általában 17 jött meg aztán vettem észre hogy már 24e van es semmi nem volt, csak enyhe görcs ugy voltm vele biztos meg jön de csak elég sok fehér folyásom volt a melleim nagyon fájtak semmi más ugyebár teszteltem mar a 3dik napon de negatív lett aztán mar a 7napja volt hogy késett es ujra teszteltem 4tesztet csináltam és mind a 4 pozitív lett de halványan latszott de azert szembetűnő a kettő között. örültem is másnap menni akatam nőgyógyászhoz aztan reggel meg jött eléggé verztem elsőnek barnazas elég sok utanna mar redesen.. De végül csak el mentem elmondtam az orovosnak mindnet aztmondta ő nem lat terhesseget de lehet hogy az volt.. Szóval elég rossz volt.. Azóta ugyan ugy próbálkozom a barátommal de semmi... Elég gyene lett azota a vérzésem és azota a 4 honapja 21en jott meg.. Mar nem 17 szoval nemertem de ebben a hopban is remenykedtem 1 napot kesett most de 22 meg is jott reggel borzasztó görcsökkel ébredtem 2 napig ugy ahogy meg volt ez a 3nap h meg van de semmi csak barna előző 2 napban azert verztem de most reggel csak barna es halavany a tisztasgin semmi nincs szinte mar bocsánat csak aha ki torlom magam de az is barnas... Szóval... Nem értem mi lehet 4honapja furcsa a mensim de mult honapba peldaul kb 3 napig volt meg utana barnazas es ujra verztem... Nincs meg gyerekem. Általában akkor vagyunk együtt a legtöbbet mikor jo az időzítés mrg szinte minden nap.. Reménykedem hogy sikerül valaki volt mar így? Nem akrtam ilyen hosszú regényt irni csak próbálom elmagyarazni. El mennek orvoshoz csak a virus miatt nem nagyon lehet!

2020. máj. 24. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A kémiai terhesség kicsit felboríthatta a hormonháztartásodat. Nőgyógyász nem biztos, hogy tud mit mondani, inkább hormonpanelt kellene nézetni. Ha időpontot kérsz, bármilyen orvoshoz mehetsz most már. Terhes biztosan nem vagy, mert rendesen, vérezve menstruáltál.
2020. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Redben köszönöm szépen, csak mar kicsit tartok attól hogy nem lehet gyerekem.. Mivel folyamstosan próbálkozunk.. 30napos a ciklusom es tartok attol is mivel ilyen a menstruációm hogy nincs peteéresem..
2020. máj. 24. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!