Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esett a barátnőm? SOS!!!

Teherbe esett a barátnőm? SOS!!!

Figyelt kérdés

Óvszer nélkül szexeltünk. Amikor éreztem, hogy elélvezem, akkor azonnal kivettem. A barátnőm valamit érzett, hogy valami csöpög belőle. Megszagolta, de nem volt olyan illata mint a spermának. Nem volt ragacsos. Nedves volt. De most nem tudjuk, hogy ment-i beléje cucc, vagy sem.


Mit tegyünk? Terhességi teszt mikor mutassa ki?

Kérlek adjatok tanácsot.

Kérlek segítsetek.


2020. máj. 24. 23:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
99%
Írtam már, hogy vényköteles, tehát recept nélkül nem adnak.
2020. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem adnak.
2020. máj. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
97%

Miért szexeltek védekezés nélkül, ha nem akartok gyereket?!


Az eseményutáni egy hormonbomba, ezért adják receptre. Máskülönben, az olyanok mint ti, ezt használnák védekezésképp...

2020. máj. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
98%
Ha te nem tudod belé mentél e, mi honnan tudjuk?
2020. máj. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
81%
22 évesen nem tudod megállapítani hogy elélveztél e vagy sem? 😂
2020. máj. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért lovagolsz ezen annyira hogy tuti vényköteles-e? Megesz az orvos vagy mi? Ráadásul nem is te íratod fel, hanem a lány. Ne legyél már ennyire gyógyegér. Igen, vényköteles, menjetek be egy orvoshoz felírja kiváltjátok ennyi.
2020. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%
Minél hamarabb írassatok fel esemény utáni gyógyszert! Telefonon keresztül is lehet, e-receptre. Elektronikusan felírják, a patikában pedig a beteg kártyát kell felmutatni és kiadják.
2020. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
97%

Esemény utáni tabletta, még időben vagytok. A terhességi teszt minimum 11 nap, de inkább 14, meg akkor már rég késő.


Én csak egyet nem értek... Miért nem védekeztek, ha nem akartok gyereket?

2020. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
98%

"De most nem tudjuk, hogy ment-i beléje cucc, vagy sem."

Fuhh b+.. ti inkább egy életre felejtsétek el a szexet.

Egy az, hogy minek szagolgatta ami kifolyt belőle?! Fúj.

2020. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%

16-os válaszoló, nem esz meg, de engem borzalmasan megaláztak 15 évvel ezelőtt. Egyetlen egyszer fordult elő az akkori szerelmemmel, hogy belém ment és menni kellett esemény utániért.. Úgy néztek ránk a kórházban mint a véres rongyra. Fel kellett menni érte az emeletre, mindenki tudta miért megyek. Az orvos is megjegyzést tett. Azóta nagyon figyeltem, hogy ilyen soha többé ne történjen. Csak akkor lett gyerekem mikor akartam, az sem túl könnyen.

De persze a megalázás is jobb egy fokkal mint egy nem kívánt terhesség.

2020. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!