Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshet a barátnőm ettől?

Teherbe eshet a barátnőm ettől?

Figyelt kérdés

Nem volt aktus, csak petting. De a helyzet annyira tüzes volt, hogy a barátnőm a puncijához dörzsölve "lovagolt", és egyszer meg is simogatta a makkommal a bejáratát (nem lett benyomva), és utána még ujjaztam őt.

Ilyen esetből lehet terhesség?


2019. aug. 21. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet terhes.
2019. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És még én lettem múltkor lepontozva, amiért nem értem minek szexelnek 14 éves gyerekek. Ezért nem értem. Az ilyen kérdések miatt. Nemcsak fizikailag kell ivarérettnek lenni. Agyilag is.
2019. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
De lehet terhes, sőt ha leny3li akkor is. Csak akkor nem lehet terhes, ha popsiba tolod.
2019. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hű, ez aztán tüzes helyzet volt! Legközelebb, ha ekkora a hév, inkább írjátok meg a matekházit!
2019. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!