Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív? Van...

Szerintetek pozitív? Van remény? Több lent

Figyelt kérdés

Sziasztok kicsit el vagyok keseredve .

Van két gyermekem már és szeretnénk nagyon a kis tesót.

Április 26.-án volt meg utoljára. 29 napos a ciklusom . Félidőtől kezdve olyannyira fajták a melleim . Majd pár nap múlva megduzzadtak nagyon . 18.án reggel minimálisan volt egy kis vér. Így számolgattam majd 21 én csináltam egy tesztet és halvány pozitív lett . (25.-ös ) másnap 10.es érzékenységű teszt egyből pozitív. Így elkezdtem szedni a Dm-es folsav +b6 +b12... vitamint .

Ma reggelre viszont nagyon kicsit ismét véreztem de olyan minimálisan alig látszódott (fehér folyás mellett ). Mindjárt megjön érzésem van . Aggodalmamban csináltam újra első vizeletből tesztet 25.-öst és olyan halványan pozitív. ( Időn belül lett mind pozitív / halvány pozitív . )

Lehet ennyi idő után is ennyire halványan pozitív? Miért nem lett erősebb?

Lehet kémiai terhesség? Vagy hogy ilyen halvány lett nem maradt meg ?

Vagy mégis sikerülhetett? ( csak türelmetlen vagyok ) Nagyon szeretnénk , és most kétségbe estem.

Csatolok képet de így száradás után eléggé halvány lett.


[link]


[link]


Tapasztalattal véleménnyel kérlek segítsetek. Köszönöm szépen előre is .



#terhesség #terhességi teszt #HCG #halvány #Halovány -pozitív #Napokig halvány
2020. máj. 25. 07:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Èn úgy voltam vele, hogy akkor veszem biztosra a terhességet, ha màr az x-epil is szépen mutatja.

Mindenesetre a Kérdező helyében még nem élném bele magam, mert 4 nap alatt az x-epilnek is erősödnie kell es itt nincs erősödés + van egy kis vèrzése is.

Drukkolok, hogy ne legyen gond!

2020. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25-os teszttel alig vettem eszre 11 dpo-n, predi full pozitiv!
2020. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretném hogy valóban pozitív legyen a teszt .

Reggel/ hajnalban enyhén rózsaszínes barnás volt . Mostmár viszont elég sok fehér és mintha a reggelinek hűlt helye sem lenne .

Jellemzően eddig menstruáció előtt mindig inkább hüvely szárasság volt a jellemző. Mára nem vártam igaz görcsöl a hasam . Maradt még 1 db x epil teszt de veszek facelle tesztet is ha továbbra sem jön meg.

Prediktor teszt szépen pozitív lett 22 én. Azóta nem próbáltam a 10est. Úgy voltam vele ha baba van akkor a 25.-ös is kimutatja . Köszönöm szépen a sok ajánlást.

2020. máj. 25. 11:33
 14/19 anonim ***** válasza:
X epil inkabb keses utan mutatja ki szepen. Ha a predictor rendesen pozitiv volt az joooo jel!
2020. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Este lefekvéskor már nagyon görcsölt a hasam elég ingerült voltam és borzalmasan fáradt mint az elmúlt napokban is .

Reggel nem sok reménnyel ébredtem most . Már tegnap mindent összeolvastam (tudom nem jó) .

Az egyik ilyen orvos beteg -beszélgetésben olvastam .

B vitaminok és magnézium magas szedése mellet a hcg szint nagyon nehezen emelkedik. Így tegnap nem vettem be gondolva talán meglátjuk. Hónap elején még nagy mennyiségben injekcióban kaptam sajnos egy nagyon csúnyán beállt derékfájás miatt. Nem nagy reménnyel mentem el wc re . Csak az X epil teszt volt itthon a többi bent maradt a munkahelyemen . Megcsináltam ... Jó messzire raktam magamtól ne is lássam a kudarcot . Majd 3 perc után csak még jelene nézni de inkább varok 5 percig , marad még 5 percem pityeregni . Félve néztem meg de sírás helyett mosolyogtam . Szerintem sokkal de sokkal jobb lett a mai mint a tegnapi . Erősödött. Szerintetek is ? Vérzés nincsen hal istennek .


[link]

2020. máj. 26. 04:27
 16/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok, boldog babavárást kívánok! 🥰🥰🥰
2020. máj. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez egyertelmuen pozitiv :) Gratulalok!
2020. máj. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na ez màr szép. Gratulálok!
2020. máj. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek . Nagy az öröm.
2020. máj. 26. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!