Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van még remény?

Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés

Holnap kellett volna megjönnie.Ma reggel csináltam egy tesztet,ami pozitív lett,viszont pár órára rá elkezdtem vérezni.Nem úgy,ahogy meg szokott jönni,csak picit.Nem görcsölök,nem fáj semmim.Az orvos azt mondta,hogy 2 hét múlva csináljak újra tesztet.

Volt már így valaki, akinek megmaradt a baba?



2020. ápr. 8. 21:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
47%
Az orvosod frankon leràzott.Lehet h csak kèmiai terhessèg, vagy pedig mèg fenàlló terhessèh, mind a kettő lehetősèg miatt meg kellett volna nèzzen!keress màsikat v menj be a kòrhàzba.
2020. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
0%
Én tuti nem várnék 2 hetet... Keress másik dokit.
2020. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen esetben azonnal orvoshoz kellene fordulni. Terhesség alatt nem jó a vérzés.
2020. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
85%
Vérzés szokott lenni terhesség alatt,viszont nem ilyen korán.Szerintem megjott.
2020. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én 5 napig barnáztam, amikor meg kellett volna jönnie, most 15 hetes terhes vagyok. De ha piros a vér, az nem jó jel és azonnal ügyeletre kéne menned.
2020. ápr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Szia nekem is a bem várt reggelen pozi tesztem volt de delutan megis megjott
2020. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Nem fogadnak sehol. Az egyik ok a vírus, a másik meg, hogy úgysem látszik még semmi.

Ma csináltam egy új tesztet, erősödött.

Mást nem tehetek mint várok.. :(

2020. ápr. 10. 14:18
 8/36 anonim ***** válasza:
Szia nekem a màsodik terhessègem első szakaszàban,un ez volt,sokaktol halottam h ez àllitólag pecsètelő vèrzès.Szerintem a terhességed biztos.7 hees terhes voltam,szakàcs vizsga elött àltam eggy kèt nappal,ès öltözès közben,elkeztem vèrezni.Azonnal elmentem az orvosomhoz,aki azt monta h semmi baj csak megrepedhetett eggy hajszàl èr.Ne agódj.szorítok.😊😊😊😊😊😊😊
2020. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyos vagy!

Remélem nálunk is csak ennyi lesz.

2020. ápr. 11. 21:41
 10/36 anonim ***** válasza:
46%
Szia ha nem fogadnak keres magan dokit. Nekem is azt mondtak minden rendben 8 hetes terhes elkezdtem verezni. Hetfon elveteltem.
2020. ápr. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!