Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Expect LH tesztet komolyan 5...

Expect LH tesztet komolyan 5 percig kell vizeletbe tartani? 🤦‍♀️ Ezt írja a papírja, de ez baromi soknak tűnik 😬

Figyelt kérdés
Amúgy aki használta már, jutott vele valamire? Normálisan meg tudtátok állapítani mikor pozitív? 🙂

2020. máj. 25. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Tuti el van írva, 15 másodperc bőven elég, de én már rutinosan úgy csinálom, hogy amint eljut kb a kontroll csíkig a vizelet akkor már jó :D
2020. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na sztem is hülyeség az 5 perc, ronggyá ázik ennyi idő alatt 😆 eddig Gábriel lh tesztet vettem csak most nem kaptam olyat, ez volt hirtelen dm-ben, de olyan halvány a kontroll csík is ezen, hogy nem tudom mennyire fogok tudni kimenni rajta ovu terén 🙄
2020. máj. 25. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Expect a legrosszabb LH teszt amit valaha használtam 🤦‍♀️

Nem is mutatja normálisan, meg évezredeket kell várni, hogy mutasson bármit is.

De akárkivel beszéltem, mindenki ezt mondja.

Nekem a Facelle vált be :)

2020. máj. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt a fajtát addig kell. De jó nagy szar is, nekem másnap mutatott eredményt.
2020. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6 napig volt pozitív, es kb fél nap utan lehetett leolvasni az eredmenyt 😂😂😂 nagyon rossz teszt
2020. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valoban 5 perc. Nem irtak el. De erdemben nem tudok valaszolni,mert en eddig mindig elfelejtettem kivenni igy 15 perc utan,devolt h 3, kaptam eszbe h bakkkkeeer az lh teszt 🤣🤣
2020. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na akkor remek választás volt, köszi a tapasztalatokat 😂 5 perc röhej... 🤦‍♀️
2020. máj. 26. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Én one stepet használok évek óta és az remekül bevált :) Olcsó és jó.
2020. máj. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ne legyetek ostobák, a papíron az áll, hogy tartsa a vizeletbe MÉG ÁT NEM NEDVESEDIK, majd 3-5 perc mulva olvassa le az eredményt... 🤦🏽‍♀️

Kb 10 mp alatt átnedvesedik, csak szólok.

2021. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!