Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Expect Lh teszt mennyire...

Expect Lh teszt mennyire megbízható? Valóban 5 percig kell hagyni a vizeletben? Nem ázik el ennyi idő alatt a teszt?

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 3. 23:24
 1/8 A kérdező kommentje:
2017. nov. 3. 23:26
 2/8 anonim ***** válasza:
A tajekoztatoban az van de en csak 10ig szamoltam el vagy 15ig(?) De lattam h sok lesz kivettem. Es igyis mukodott. Amugy netest hasznaltam, de akkor nem rendeltem idoben es kenytelen voltam venni 5bdot 2700ft ert(annyiert neten 20dbot kapsz en ket evig hasznaltam és az expectnél is jobb)
2017. nov. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2017. nov. 3. 23:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem annyira ritkán kell hogy így is megérte megvennem. A Dm-ben 1800 ft volt a 4 db. Köszi a választ ☺
2017. nov. 3. 23:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem,rendben.:)
2017. nov. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is pont most használom. 5 percig hagyom benne, ahogy írja. Nyilván nem véletlenül ír ennyit! Nekem az ami feltűnt, hogy csak száradás után erősödik be a vonal. De tavaly is használtam egyszer(mikor megfogant a lányom),és akkor is csak száradás után lett erős.
2017. nov. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És az 5 perc alatt nem ázik el???? :O

Igen azt észre vettem hogy ahogy szárad úgy erősödik, de azt is írja hogy pont 5 perc után kell leolvasni és száradás után már érvénytelen. Szóval tök mindegy hogy száradás után mennyire erős.

2017. nov. 4. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ázik el. Nekem bejött, tavaly is ezt használtam és csak száradás után vált értékelhetővé. Baba lett! :)
2017. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!