Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Délutáni hígabb vizeletből...

Délutáni hígabb vizeletből vègeztem egy ultra érzékeny tesztet,5-ös érzékenységű volt. 15 perc utàn leolvastam és láttam egy extrahalvány rózsaszín csíkot. Többet mesélhetek lent?

Figyelt kérdés
Annyira halvàny volt hogy majdnem kiesett a szemem, de láttam!! Ott volt! Majd csöngettek az ajtón, otthagytam a tesztet és kb 5 perc múlva visszamentem és nem volt már semmi rajta. Járt már valaki így, hogy eltűnt a csíkja a száradással? Ez az ultra érzékeny állítólag 8 nappal a fogantatás után kimutatja a terhességet. Még nem kell megjöjjön, csak kíváncsiságból ellőttem. Történt már ilyen mással is, és terhes volt?
2020. máj. 25. 22:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj ezekkel az ultra erzekeny tesztekkel, hogy azt is kimutatja ami "nem akarunk latni". Sokszor elindul egy dolyamat,de a mensi kesese nelkul veget is er, es vegul megjon. Nekem volt 2 ilyen elmenyem. Hat mit ne mondjak,nem bantam volna ha nem tudok rols, de mivel 30-50 naposak ciklusaim nalam nem volt olyan h ha kesik csak akkor tesztelek. Szoval siman leheg h valoban ott volt a csik, csak annyira dekoncentralt volt a vizelet, es annyira korai,hogymire megszaradt nem látszódott. Egyebkent is korsi tesztelesnel reggel kene probalkozni. Elhiszem h most "csak"kiprobaltad, de sajat magad erzelmi jateka leszel emiatt.
2020. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van!!!!
2020. máj. 26. 15:40
 13/16 AlexandraL22 ***** válasza:
Na milett azota kedves kerdezo? 😊
2020. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azóta IVF-fel próbalkoztunk, és a tegnapu tesztem pozitív lett. Nagyon izgulok és örülök és félek egyszerre, ☺️
2020. okt. 31. 05:46
 15/16 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok! :)


Mi is arra mentünk volna, sokáig próbálkoztunk, végül párom Clostilbegyt kúrája hozta meg a sikert a spermájára. Szerdán teszteltem pozitívat.

Még mindig olyan hihetetlen. Egyébként semmi mást nem csináltunk másképp, ez az egy volt más, úgyhogy teljesen biztos hogy ez volt a siker titka 😊

2020. okt. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Jaj de jó!:) hát én is szívből gratulálok!:)
2020. okt. 31. 06:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!