Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rozsaszines folyás terhesség...

Rozsaszines folyás terhesség elején?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap csináltam egy tesztet és pozitív lett.. ám ma kellett volna megjönnie és nagyon pici rozsaszínes folyásom volt. Nem görcsölök meg semmi bajom nincsen. Szerintetek ez mit jelent? Nektek mi ezzel a tapasztalatok?
2020. máj. 14. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nem tudom mi lehet de ha picit is erősődik menj ügyeletre lehet progi potlás kell nen ijeszgetni akarlak :) " gratulálok
2020. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is menj el dokihoz ír fel progit az a biztos. Én is így voltam,csak nekem enyhe barnás volt. Gratula! 😊
2020. máj. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ha ebből rendes vérzés lesz, akkor vagy

1.méhen kívüli terhesség

2.kémiai

3. felritkult a méhnyh.! Mindenképp menj orvoshoz! A pozi teszt és a vér együtt sosem jó!

2020. máj. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek, mindenképpen menj el orvoshoz, bár sokat nem tud tenni. Felírja a progit, aztán vagy segít vagy nem.

Nekem a 8. héten volt barna folyásom, sok pihenést és progit javasoltak.

2020. máj. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!