Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha esetleg összejött a baba,...

Ha esetleg összejött a baba, akkor érzékenyebb lehet a mell? vagy ilyen esetbe tuti h megjön?

Figyelt kérdés
szeretnénk babát.1-2 nap van a nem vártig,kb 2 napja érzem h érzékenyebb a mellbimbóm.hozzáérek akkor fáj.de nem szokott ilyen érzékeny lenni.azért kérdezem,hogy ilyen esetbe biztos hogy megjön-e,mert nem szokott ilyen lenni.ha esetleg van valakinek ilyen tapasztalata.2 éve hogy próbálkozunk.jó lenne ha összejönne már.
2010. júl. 30. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem sose volt érzékeny a mellem, csak amikor baba volt a dologban. Nekem ez volt az első tünetem.

De ez még nem feltétlenül jelent babát. Ha nem jön meg, akkor tesztelj, és reméljük baba lesz! :)

2010. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ.hát remélem baba lesz:)
2010. júl. 30. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi se tuti. A mellfájdalom jelenthet menzit és lehet terhességre utaló jel is.

Nálam egyik ciklusban elkezdett fájni a mellem menzi előtt, reménykedtem is, aztán megjött, és onnantól minden menzi előtt fájt (pé-től). Amikor a lányom megfogant a nem várt előtt ismét fájt. Most hogy a kistesó is jön, -bár menzim nem állt be- semmi mellfájdalom nem volt. Talán most kezd kicsit érzékenyebb lenni a 9. hét körül.

Szóval bármi lehet, 2 nap múlva ha nem jön meg, már megpróbálhatsz egy tesztet.

2010. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, van egy ismerősöm akinek, mint neked "csak" a mellfájdalom volt, mint tünet.

Hozzáteszem, 4. lombikja volt. A cicije annyira fájt, hogy nem bírt elviselni melltartót, ha hozzáért a póló ordítani tudott volna. Persze előtte neki sem fájt a cicije.

Még tesztet is csinált, ami szerint nem volt babája, teljesen elkenődött, de hál istennek azóta lassan másfél éves a kisfia.

Nagyon drukkolok neked, és majd írd meg mi lett...

2010. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos tegnap éjjel jött meg:(tehát a menszi miatt fájt a mellem.pedig nem szokott.érdekes.
2010. aug. 1. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!