Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhült a mell érzékenysége...

Enyhült a mell érzékenysége és a wcpapír rozsaszín volt. Mégsem lesz baba? Ez már biztos hogy a mensi jön meg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy beágyazódásos vérzés, a terhesség alatt se várd, hogy a tünetek mindig egyformán jelentkeznek, egyik nap erősebb a következő gyengébb, utána megint erős...nyugi, ez még nem jelenti azt, hogy nem vagy babás.
2009. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már 2 napja késik és nagyon megijedtem, amikor megláttam a papírt, hogy rózsaszín. 37,1 a hőm. És 3 hete volt a peteérésem. Reménykedem minden jóban!
2009. ápr. 12. 22:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött!:(
2009. ápr. 13. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Naagyon sajnálom!! De ezen ne keseregj, koncentrálj a következő hónapra. Tudom konnyű mondani, hidd el nekem is mindig nagy csalódás ha megjön. Sok sikert a következő alkalamora!!!!
2009. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Végülis ez még csak az első hónap, hogy próbálkozunk. Úgyhogy még rengeteg alkalmam lesz. Fiatalok is vagyunk még (én 21 a párom 23). Csak nehezebb a dolgunk, mert a párom külföldön dolgozik és csak csütörtök éjszakától vasárnap délutánig van itthon, de szerencsére hetente. Ez így megnehezíti a dolgunkat.
2009. ápr. 14. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!