Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus félidejében erős...

Ciklus félidejében erős pozitiv predictor digitális clearblue 2-3 hetet ír . Ez volt tegnap . Ma reggel Gábriel tőkeletes délután halványabb estére semmi . Lehet vizelet koncentráció miatt? Doki ma azt mondta nem lát semmit csak hogy 15mm nyálkahárty

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 17:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
Na ezaz! A 38-as valasznal levo teszteknel latszik az erosodes! Szuper, ez igy jónak tunik! Szuper! :)
2020. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 anonim ***** válasza:

Rosszul neztem... szoval a 38-as kerdesnel a mai sokkal halvanyabb mint az elozoek (25-eiek)

Mar semmit sem ertek 😂😂😂

2020. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 A kérdező kommentje:

[link]


Én ugyan olyannak látom őket de aztán már a fene se tudja :)

2020. máj. 27. 15:06
 44/103 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van! Utolso voltam
2020. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 A kérdező kommentje:
❤️🥺
2020. máj. 27. 15:24
 46/103 anonim ***** válasza:
100%

Baba lesz ez. Én nem várt előtt 3 nappal estem teherbe, de nekem nem jött meg.

A doki nem hitt nekem a fogantatás kapcsán, csak azt hajtogatta, hogy nincs a méhemben semmi, pedig már látszania kell. A frászt rám hozták. Idézem"el kell most már kezdeni keresni ezt a gyereket, mert valahol méhen kívül lesz" Sírtam egy hétig, másfél éve vártunk rá.

Végül köszönte, jó helyen volt, csak végig 2 héttel kisebb volt.

2020. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 anonim ***** válasza:
Ilyenkor, amikor a menzesz előtt fogan a baba, az ovulaciot éreztétek rendes idejében is?
2020. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 A kérdező kommentje:
Édes szívem .. kicsinaljak lelkileg az embert ezek a tuskok komolyan .. remelem baba és meg is marad . Nagyon furán élhetnékem van állandóan és feszül a méhem. Mi is másfél éve próbálkozunk és nagyon várjuk már . Még adok neki két napot teszteket aztán ha maradnak pozik akkor megyek dokihoz vagyis inkább beülök az ajtóba és sehova nem megyek míg nem vizsgál meg . Azért várok még mert tegnap este eléggé görcsöltem éjjel és volt egy kis véres nyák is . Ha megmarad akkor a tesztek elméletileg nem változnak . Amitől felek ez a méhen kívüli de ez csak a sok olvasott dolog miatt . Dokik nem aggódtak a sztorin bár olyan mintha nem is hinnének nekem mintha csak a ciklus kellős közepén foganhatna baba máskor soha 🤷🏻‍♀️
2020. máj. 27. 16:10
 49/103 anonim ***** válasza:
100%
Azért légy türelemmel, túl hamar sem jó dokihoz menni. :) Tudom, nehéz ez a helyzet, izgulsz, de jobb biztosra menni. Én úgy kértem időpontot, hogy 7.5-8 hetesen menjek, hogy tuti legyen szívhang. Én is izgultam, hogy jó helyen legyen, mert nővérem is és én is glutén érzékenyek vagyunk, és neki az első baba méhen kívüli volt, azt mondták neki, hogy gyakori sajnos glutén érzékenyeknél, hogy elsőre méhen kívül tapad a baba, nem tudom ez tényleg így van-e, de persze beparáztam emiatt, hogy minden rendben legyen. Persze ha jobbnak érzed, menj előbb is, de szerintem korai lenne még menni. :)
2020. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 anonim ***** válasza:
79%
46 vagyok. Érezni nem éreztem, de hőmérőztem és oda húzta be a görbe az ovut (26.ciklus napra) , csodálkoztam is, aztán nem jött meg.
2020. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!