Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A vizelet koncentrációja...

A vizelet koncentrációja délután is lehet ugyanolyan mint reggel, ha ugyanannyi ideig nem pisilünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet buta kérdésnek számít de teljesen komolyan kérdeztem.

Hétfő reggel teszteltem egy nagyon nagyon halvány pozitívat (de nem biztos). Kedd negatív (másfajta teszt). Tudom ráérek majd pénteken is tesztelni és úgy is készültem de napok óta nagyon nagy fájdalmai vannak és lehet el kene menni a dokihoz. Viszont így h nem tuti a dolog nem szeretnek gyógyszert szedni, ezért gondoltam a délbeni tesztelésre úgyhogy 5:30tol nem pisilek addig. Elég kicsi városban lakunk, nem fog a doki vervetelre küldeni meg az amúgy is akkor már csak holnap, aminek péntekre van eredménye szóval értitek. Nem tudom mit csináljak. Vagy tűrjem meg a fájdalmat. Lehet az lesz.


2018. szept. 19. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet elég koncentrált. De ne csak ne pisilj, hanem ne is igyál sokat.
2018. szept. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Éjjel más a szervezet működése. Pihenés ideje alatt indul meg az emésztés, kiválasztás, stb. pl hormonok termelődnek nagyobb koncentrációban...

Szóval nem csak azon múlik, hogy nem iszol és nem is pisilsz. Ellenben ha hétfőn volt egy halvány teszted és fáj a shasad, akkor azzal a halvány teszttel menj el orvoshoz, annak tudatában fog vizsgálni, hogy terhes vagy.

2018. szept. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Végül csináltam tesztet délben. Olyan negatív lett hogy az már fáj!

Picit elszomorodtam, de majd jövő hónapban! Már pénteken se ismétlek!


Köszönöm nektek! Ment a zöld kezecske!

2018. szept. 19. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed fáj valamid, panadolt nyugodtan szedhetsz, az terhesen nem tiltott. Íg nem kell félned, hogy kárt teszel még idő előtt a magzatban.

Amúgy én első babával apranaxot szedtem az elején, amikor még nem tudtuk, hogy terhes vagyok, mert annyira görcsöltem. Ma már 5 éves egészséges nagylány.

2018. szept. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyos vagy!


Nekem fortedolt kene szednem vagy injekció! Beállt a hátam. Már a levegővétel is faj. 😞


Ma elmegyek a dokihoz. Meg nem tudom h megemlítem e neki h babát tervezünk.

2018. szept. 20. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!