Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezzel a terhességi teszttel...

Ezzel a terhességi teszttel milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

[link]


A legolcsóbb, amit eddig láttam. De emiatt és hogy ennyire semmilyen márka, hogy még neve sincs, kicsit gagyi benyomást kelt. Próbálta már valaki?


2020. máj. 26. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Dmben van x epil teszt csík 500 ft 2 db. Én azt használtam. Ha terhes voltam pozi ha nem akkor negatív. Sokan írták itt hogy nem jó de nekem mégis jó volt, és nem. Költöttem sose drága tesztre.
2020. máj. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Rossmannos Facelle mártogatós nagyon jó és olcsó. Ráadásul érzékeny is. Nálam nem hazudott. 😳
2020. máj. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az x-epil vált be. Ha terhes voltam pozitív volt, már a menstruáció napján, ha egyéb miatt késett, nem jött meg (pl. ciszta), akkor negatív volt. Egyszer volt dolgom hibás teszttel, nem jött elő a kontroll csík, még szerencse, hogy 2 db volt a dobozban (csak az egyik volt hibás).
2020. máj. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én vettem iylet mikor terhes lettem.

Megcsinaltam 2t mindkettő pozitív lett, meg még 2 féle drágábbat és erősebbet is vettem, azok is pozitívak lettek.

Biztosra akartam menni 😅

Úgyhogy nekem nem hazudott ez a teszt.

2020. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Az alsó, zöld színű az. Nemvárt előtt két nappal már pozitív lett. (A kék színű a rossmannos facelle mártogatós teszt)

2020. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!