Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha össze-vissza jön meg,...

Ha össze-vissza jön meg, akkor ugye nincs peteérés? Nem lehet így teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nem védekezünk.
2020. máj. 27. 23:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

A 2-es meg a 6-os iszonyat buta, és még osztják is az észt!

Az hogy valakinek megjött, az nem jelenti azt, hogy volt peteérése előtte. A sok birka meg pontozza őket felfelé, mintha tökéletes választ adtak volna... 🤷🏼‍♀️

2020. máj. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Lehet peteérés mensi nélkül illetve rendszertelen menstruáció mellett is. De el is maradhat. A peteérés idejéhez a nyák meg a testhő mérés ad információt, én szoktam érezni minimális menstruációs görcs jellegűt is olyankor. De javaslom hormonmentes Jankát youtube-on, nagyon sok információt ad a témában.
2020. máj. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
Mindent összevetve: lehetsz terhes, ha nem védekeztek!
2020. máj. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%
Lehet vérzés peteérés nélkül is, ilyenkor szokott legtöbbször késni. A nyálkahártya ugyanugy le válik, csak nem akkor mikor kéne neki.
2020. máj. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ismerősöm pont így van kiírva júliusra. PCOS-e van plusz meg valami amire nem emlékszem, azt mondtak neki, hogy ha gyereket akar akkor kb 1év kell előtte, hogy gyógyszerekkel beállítsák a ciklusát. Hát nem kellett.
2020. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%

Világ életemben rendszertelen volt a mensim. Mikor eldöntöttük, hogy babát szeretnénk, elsőre összejött. Sajnos 7 hetesen elment (nem a rendszertelen mensi miatt).. :(

Ezután megint sokára jött meg (talán fél év is eltelt), de mikor megjött egyből terhes lettem. Jelenleg 22 hetes vagyok! :)

Szóval nem lehetetlen. Én is arra "készültem" hogy majd nehez jön össze, de szerencsére nem.

2020. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!