9. dpo negatív?

Figyelt kérdés
Volt már valaki itt, akinek a 9. dpo-n hómező volt a 10-es teszt, és később mégis pozitív lett? Tudom, korán teszteltem, stb, de légyszi a kérdésre válaszoljatok :)
máj. 23. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

"A megtermékenyülést követő 5-7. napon megérkezik a méhbe a blasztociszta. Ezután 2-3 napot kell várni a beágyazódásra, ami 5 napig tart. A beágyazódás konkrétan azt jelenti, hogy a blasztociszta megtapad a méh falán. A beágyazódás menete azzal zárul le, hogy a szervezetedben rohamosan megnő a HCG hormon (humán koriális gonadotropin) más néven terhességi hormon mennyisége. Azért is nevezik a HCG hormont terhességi hormonnak, mert a terhességi tesztek ennek a hormonnak a jelenlétét mutatják ki. A HCG hormont már a megtermékenyüléstől számított 14. napon ki lehet mutatni."


Elhiszem, hogy mindenki türelmetlenül várja, de adjatok időt a természetnek.

máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
1# de külön kiemelte, hogy nem ez volt a kérdés. Kérdező, nekem nem lett még így pozitív tesztem, de hátha erre jár valaki, akinek igen, meg neked is drukkolok, hogy összejöjjön. :)
máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Oké, akkor a kérdésére a válaszom, hogy a 14.napon lett halvány pozitív a tesztem. Persze, hogy lehet még pozitív. Remélem így már megfelel.
máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam se volt, hányadik dpo-n vagyok, mert úgy tudtam, hogy nem volt ovum.

Az 1.tesztem alig látható volt, tehát valószínűleg még 1 nappal előtte is hómező lett volna. Az utolsó méret alapján az a 11.dpo volt. De előbbi mérések alapján pedig 8. A nyolcadikat én mondjuk lehetetlennek tartom. Szóval valahol a 9.-11.dpo-n volt egy éppen csak derengő csíkom, ami 1 nappal előtte még nem lett volna ott.

Első terhességemnél szintén nagyon halvány volt, ott viszont biztosra tudom, hogy 13.-14.dpo volt. Elotte még - lett volna. Az mondjuk vetélés lett, de nem emiatt. A mostaninál is sápadt volt még akkoriban is, de vérben meg magas volt. Nekem kevés választódik ki a vizeletben.

A 9.tipikus vagy igen, vagy nem, és akinek igen, az hajlamos mindenki másra ráhúzni, hogy tuti, nem terhes, ha még nem látszik 🙄Pedig az a ritkább.

máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is elolvastam már az összes leírást erről a google-ben, csak mind mást ír. A másik meg az, hogy volt már korábban 9. és 10. dpo-n (pozi LH teszt+1 nappal számolva az ovut) is pozitív tesztem, tehát messze nem csak a 14. napon lehet pozitív :)


A drukkot köszönöm, bár most egy kicsit el vagyok kenődve a negatív miatt. Holott tudom, hogy nem kötelező minden alkalommal ugyanakkor termelődnie a hcg-nek és ugyanolyan ütemben :/

máj. 23. 14:35
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, mióta próbálkoztok?
máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lassan egy éve. Azóta volt pár pozi tesztem, de sajnos nem lett belőlük baba.
máj. 23. 15:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet érdemes lenne akkor elkezdeni vizsgálni a dolgokat. Lehet csak egy hormont kellene helyre pakolni, hogy meg tudjon maradni.
máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azon már túl vagyunk, minden teljesen rendben van. Még az immunológia merült fel. Abba az irányba még nem voltak vizsgálatok.
máj. 23. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9-10-11-12 dpo teljesen totálisan negatív tesztjeim voltak.

Vettem ilyen olcsóbb 10-es teszteket mert nem a drágábbal akartam sokat tesztelni.

Előtte 3 hónappal nekem sem maradt meg a baba, 1 hét késés után vérezni kezdtem sajnos. Szóval az utána lévő hónapokban eléggé bekattantam😅


Lényeg, hogy feladtam azt a hónapot is, hiszen még 12. Dpo sem derengett semmi. 13.dpo felébredtem és iszonyatosan fájt a mellem de mint még soha. Gondolom 1 teszt már nem a világ vége. És akkor ott volt halványan de láthatóan😁

17 hetes már ☺️

máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!