Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közel 4 ève próbálkozunk a...

Közel 4 ève próbálkozunk a fèrjemmel. Pcos ès enyhe IR.A menstruációm eddig rendszeres volt, azonban májusban nem jött meg, ma már a 46.ciklusnapon vagyok. Tegnap volt egy megèrzèsem ès csináltam egy X-epil tesztet. Szerintetek? Bizakodhatok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 11:33
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
68%
Sajnálom! Én is PCO-s voltam, megmondom őszintén, nekem az segített, hogy sokszor volt orgazmusom. Az orgazmus helyreteszi a hormonokat.
2020. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, meg fogsz sértődni, de nem a teszt vàgott át téged, hanem saját magad csapod be. A teszt, amit linkeltél egyértelmű negatív, az, hogy a reagens helyét 2. csíknak nézed, nem a teszt hibája. Akik meg itt adták alád a lovat és biztattak, hogy ők is látják a nem létező pozitív tesztet meg vagy vakok vagy egyszerűen gonoszak.


Hidd el, amikor pozitív lesz a teszted, egyértelműen pozitív lesz.


És nem bántásból, de keress fel egy pszichológust, mert egyértelműen segítségre van szükséged, hogy feldolgozd a problémát.

2020. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
80%

Az utolsónál a pont!


Aki biztatott, nem igazán jóindulatú..

2020. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem vagyok ketyós,úgy èrzem nincs szüksègem pszichológusra. Ez nem az első negatív tesztem,fel tudom dolgozni. Új hónap,új remèny!☺
2020. jún. 15. 08:45
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológushoz nem “kettyósok” járnak, hanem olyanok, akiknek feldolgozandó problémájuk van. (Az a pszichiáter, ahová a mentális betegek járnak)

A pszichológus nem orvos, nem írjat fel gyógyszert sem, hanem segítség túllendülni egy gondon.

Valószínűleg a teherbeesésen is segítene, mert tudna segíteni a stressz csökkentésében. Gondold át!

2020. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!