Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ciklus 5. napján?

Lehetek terhes ciklus 5. napján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Május 23-án jött meg, mensi utolsó napján este (tehát 5. napon) voltunk együtt, átlagosan 26-30 naposak a ciklusaim, fogalmam sincs, hogy mikor szokott PÉ-m lenni. Elszakadt a gumi, tehát nem felelőtlenségből. :) Akár jöhetne a baba, bár mi kicsit később szeretnénk, így akkor sincs baj, ha becsúszik, csak érdekelne, hogy ciklusnak ezen a részén mennyi esélyem van rá, lett valaki így terhes?



2020. máj. 31. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha most 26 napos ciklus lesz van esély, ha hosszabb lesz akkor kevesebb!

Egyébként szerintem mindig van esély ha nem védekezik az ember 🙂

2020. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklus 5. napján fogant a lányom, teljesen átlagos 26-28 napos ciklus mellett, szóval esély mindig van rá. A tested nem atomóra, néha vannak kilengések. Ennek ellenére relatíve kicsi a valószínűsége a dolognak.
2020. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha párod spermája superhero és túlél legalább 5 napot, akkor egy rövidebb 25 napos ciklussal még akár esély is lehet, minden esetre én nem reménykednék.
2020. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vele is történt egyszer ilyen, csak 25napks ciklussal, én nem lettem akkor terhes. 🤷🏻‍♀️
2020. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!