Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 32. napján kevés...

A ciklus 32. napján kevés vérzés, több barnázás lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értem, hogy most miért történik ez velem, mert minden hónapban az 5 napig vérzek és soha sem szoktam barnázni. Most a 28. napon egész nap barnáztam, aztán egyszerre nagyobb vérmennyiség folyt ki belőlem, ami sűrű volt nagyon és igazából aznap pici vérzés és most már a 4. napon vagyok, 2 napja nagyon minimális barnázás.

Ez normális lehet? Nagyon agyalok, hogy felhívom a nőgyógyászt, de ha ez normálisnak tekinthető, akkor nem akarom feleslegesen hívogatni ilyennel.

Másnak is volt már ilyen? A végzés miatt, már esélytelen hogy terhes lehetek?


2018. jan. 15. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem esélytelen ha vedekezés nélkül vagytok együtt.

Én is így voltam múlt hónapba.Vártam egy hetet csináltam egy tesztet es negatív volt.

Betudtam annak hogy most ilyen fura mensesem volt.Pedig eddig soha

2018. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!