Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Premens tablettát szedem a...

DDorkaa kérdése:

Premens tablettát szedem a nőgyógyászom javaslatára. Június 2-án lenne esedékes következő menstruációm, de már 4-5 napja pecsételő vérzésem van. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal körülbelül fél éve próbálkozunk.

A ciklusom mindig pontos, 30 napos volt.

Múlt hónapban voltam nőgyógyásznál, ő ajánlotta a Premens tablettát, azt mondta, hogy sok párnak segít a gyermekáldásban.

Jelenleg egy hónapja szedem.

Június 2-án lenne esedékes a következő menstruációm, de már 4-5 napja pecsételő vérzésem van. Színe fekete-barna, de egyszer-kétszer pirosasabb volt a színe.

Ma reggel teszteltem ClearBlue digitális teszttel, ami negatív lett.

Valakinek volt már ilyen? Lehet, hogy baba van a dologban, csak korán teszteltem?

A Premens barátcserje okozott már másnak is ilyen panaszokat?

A vérzés megjelenése óta nem vettem be, vissza fog állni a normál ciklusom?


Minden véleményre és tapasztalatra kíváncsi vagyok!


Köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 31. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Okozhat ciklus zavarokat. Én szedtem régen, de nem volt semmi probléma. De ettől függetlenül előfordulhat bárkinél. Nem hiszem, hogy baba van a dologban, de ha mégis, korán teszteltél.
2020. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Történt azóta változás? Csak mert most én is hasonlóan vagyok. Csak nekem késik már 4napja
2020. júl. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos akkor tényleg nem volt baba a dologban, de az azt követő hónapban már igen 😊❤
2020. nov. 27. 11:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Ooo. Szívből gratulálok 🥰❤️
2020. dec. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tulpe válasza:

Szia!


Hasonló cipőben járunk, mint Ti a kérdés kiírásakor. Mi is néhány hónapja próbálkozunk, és nekem is a Premens-t ajánlotta a nőgyógyász.


Te utána elkezded újra szedni?

Elképzelhető,hogy az segített?


Gratulálok a babához, boldog babavárást! 🥰

2021. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy a Premens segített-e, de én akkor befejeztem a szedését, amikor felborította teljesen az amúgy normál ciklusomat. Többet nem szeretném szedni :)

Sokan mondják, hogy "el kell engedni", "nem kell görcsölni rajta".

Ezt hülyeségnek tartottam, de lehet, hogy van benne valami.

Mivel azt sem tudtam a megkeveredett ciklusom miatt, hogy mikor van peteérésem így úgy voltam vele, hogy a következő hónapban úgysem sikerülhet, nem is gondoltam rá. Szerintem ez segített, hogy lazábban vettem :)

Drukkolok nektek!!! 🥰

2021. febr. 19. 05:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!