Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség tünetek nélkül?

Terhesség tünetek nélkül?

Figyelt kérdés
Volt valakinek úgy, higy terhes volt de nem volt semmi féle tünetje ammi erre utalt volna? Gondolok azokra akiknek rendzsertelen volt a menstruáció s igy nem tudták a pontossan mikor volt peteérésük.

2020. jún. 2. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
100% hogy volt ilyen .
2020. jún. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
A menzesz elmaradásán kívül mindegyikkel csak annyi történt, hogy nőtt és mozgott a hasam, aztán szültem. 😊
2020. jún. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az első babámmal úgy voltam terhes hogy egyszer voltak ilyen terhességi tüneteim - de az sem volt igazi, csak kicsit napszúrást kaptam a strandon talán 5 vagy 6 hónapos terhesen. Nem voltam rosszul, nem voltam kívánós, simán tudtam menni dolgozni az utolsó napig (hazamentem a melóból és este elment a magzatvizem). Olyan terhesség volt amilyet kívánna mindenki. Sajnos a picimmel már viszont voltak gondok a születése után, kis testsúly, mély alvás majdnem bölcsőhalál több alkalommal, kisebb fokú születési hiba a szívnél (helyrehozták).

A másik kettővel szinte az elejétől problémás volt a terhességem, kórházba be, ki, ilyen kezelés, olyan gyógyszer, majdnem koraszülés, rosszullétek stb. - mindkettő teljesen egészséges lett.

Az elsőnél nem tudtam volna a terhességről ha nem tervezett baba lett volna és nem figyelem tudatosan már az elején.

A másik kettőnél meg volt pecsételő vérzés az első pár hónapban, azért nem kevertem volna csak össze a menstruációval, mert nekem mindig rendkívül erős vérzésem volt és ha már nem ömlött az első nap, akkor ott baj volt.

2020. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nekem PCOS - t állapitott mega doktor de viszont ahogy követte nézte volt peteérés. 42-45 napra jött meg eddig de azt monsta, hogy normális hisz én akkor ovulálok mikor másnak megkell, hogy jöjjön s ez rendjén van ennél a betegségnél... viszont ez a hónap vagyis május kimaradt teljessen.. május 28.ára kellett volna megjönnie (45napra számoltam de semmi)

24.én csináltam egy tesztet de negativ volt leget korán is csináltam én sem tzdom már.. de se hire se hamva a menstruációnak..

2020. jún. 2. 10:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy volt, mint #2nél
2020. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy kicsit fáj a hasam meg sosem ertettem mikor irták, hogy savasabb volt nekik a folyás, há mostmár értem, hogy mire gondoltak.. más változást nem is vettem észre magamon.. csak fura hogy se a mell se semmi nem fáj.. lehet kimaradt az ovuláciom ezert nem is menstrualok... lehet csak ez, s nem vagyok terhes.. :)
2020. jún. 2. 11:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Várj még kicsit és ismételd meg a tesztet, addig meg kérj időpontot a dokidhoz. Akár azért mert terhes vagy , akár mert valami más okozta a problémát, nem árt ha beszélsz vele egy hét múlva vagy kicsit később.
2020. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Péntekre szeretnék időpontot kérni, nállunk teljessen leállt a magánrendelés ezért nem is tudtam hozzá menni, de most jun.1től feloldottak mindent. :)
2020. jún. 2. 11:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az jó, de nincs baj a jövő hét elejével sem. Ha terhes vagy akkor gondolom örülsz neki és ráér, ha nem vagy terhes akkor meg úgyis lesz idő arra hogy megvizsgáljon és kezeljen ahogy kell - ha kell.

Pár napot várj és ismételd meg a terhestesztet!

2020. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze, igazad van az a pár nap már mindegy.. :)
2020. jún. 2. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!