Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ujra negativ teszt..? Van meg...

Ujra negativ teszt..? Van meg valaki 5-6ra nem varja?

Figyelt kérdés

12-14.dpon vagyok (nem tudom halal pontosan az ovu napjat), ujra negativ teszt :( van meg valaki aki a napokban igy jart? Szimplan beszelgetes celjabol kerdem.

Nem szoktam ilyen kerdest kiirni,de ez a nega teszt most különösen rosszul esett, mert szinte biztos voltam h na,most! tudom tudom nemvart napjan bla bla... szabalytalan ciklusnal ulyen nincs :D


2020. jún. 3. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia én pontosan így vagyok. :D bár én 12 dpo vagyok most . Teszt nega . Pont mosr raktam fel képet hogy talán én mintha látnék rajta valamit. :O de kicsit el keserit. Persze remény van . Korai a teszt .
2020. jún. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Plussz szinte ami szokott lenni pms tünet semmi nincs . Előző voltam . Bár lehet ez a ciklus más az is benne van
2020. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Minden lehet :D nekem is most semmi tünetem. Bar nekem mindig minden mensi elott valtozo. Most azt hittem mas, mert ovu utan par napra olyan megjon erzesem volt,ami sose szokott. De ezek szerint egy ujabb tunet a "minden lehet" kategoriaba :D nekem annyira negativ lett reggel,hogy ramkiabalt a teszt,hogy NEGATIV :D

Szurkolok neked, hatha :) te milyen tezstet csinaltal?

2020. jún. 3. 09:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Rád kiabált! 🤣 facelle 10 es. :/ azt hittem az mutat majd mar valamit . Te ?
2020. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, szabálytalan ciklus csak az ami 38 napnál hosszabb vagy 24-nél kevesebb. Alapvetően, ha pár napos eltérés szokott csak lenni, akkor is van nem várt napja, csupán a leghosszabb ciklusodat kell figyelembe venni.


Kitartás nektek! Tudom milyen borzalom várni és várni, nekünk ez kemény 7 év volt. Amit tudok mondani, 11. dpo-tól teszteltem, mert erős tünetem volt. Fotózható tesztjeim lettek, viszont!!! Csak és kizárólag nem várt napján lett hirtelen erősebb a teszt. Addig kb semmit nem ért nálam a kétnaponta duplázódik a hcg tény. Legyetek türelmesek, ha terhesek lesztek, a leghalványabb teszt is egyértelmű lesz :) Sok sikert! És ne adjátok fel, mensiig meg mindig van remény.


Nem vagyok a korai tesztek híve, főleg a tapasztalatom miatt, de semmi gond vele, ha 11-12. dpo-n már próbálkozik az ember. Sose lehet tudni :)

2020. jún. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6-ra nem várom, de tesztelni még nem szeretnék, inkább várok, minthogy negatív legyen vagy esetleg egy kémiai
2020. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon sok napos elteres szokott lenni, de most ugy velem nagyjabol tudom mikor volt ovu. Aztan az is lehet, hogy nem jol ereztem. De bőven 40napnal tobb sok ciklusom, kb amiota megjott.

Homeroztem, azzal szepen latszott h volt peteeres, de nem volt hajszalpontosan az ovunak napja mert nekem nem esik le elotte, csak szep lassan felvanszorog, aztanmarad is. De ez akkor idegoles volt, hogy abbahagytam. Sok ev alatt sokmindent probaltam mar, igy inkabb az erzeseimre hallgatok. Vagyis probalok. Most is azert teszteltem, csak rafaragtam :D

2020. jún. 3. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..



Ezt én irtam ki most nemrég . Nézegesd meg . :) nem mindenkinek ugyanúgy ,ugyanakkor mutatja a teszt

2020. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!