Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás folyás 6. dpo-n mi lehet?

Barnás folyás 6. dpo-n mi lehet?

Figyelt kérdés

Elvileg most vagyok a 6. dpo-mon, 31.-én volt ovum (mérem a hőm), előtte együtt is tudtunk lenni 30.-án. A luteális fázisom múlt hónapban 12 nap volt. Ma reggel pisilés után, törlésnél barnás nyákom volt (soha nem volt még ilyen), most meg már pirosas. Mi lehet ez? Egyre melegebbnek is érzem magam, már 37,2 a hőm. Volt már valaki így? Mi lehet ez? :( Amint tudom megyek orvoshoz.


Hőm így alakul:


[link]



2020. jún. 6. 13:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Fájam a fejem és kicsit szédelgek (nem vélt terhességi tünetnek írom), lehet ezek is hozzákapcsolódnak?
2020. jún. 6. 13:46
 2/18 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2020. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Bàrcsak az lennék, de nem hiszem! 😂
2020. jún. 6. 14:10
 4/18 anonim ***** válasza:
Hormonális ok esetleg? 🤷
2020. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát, igen. Én is hormonálisra gondoltam, de akkor miért ment fel a hőm is? Idáig soha nem volt ilyen problémám. :'( Hétfőn felhívok egy dokit, de sajnos a koronavírus miatt kõrülményes a bejutás nálunk.
2020. jún. 6. 15:24
 6/18 anonim ***** válasza:
2 . egyeltalan nem biztos hogy terhes. Vagy hogy ha esetleg beagyazodas akkor sem biztos hogy megmarad.
2020. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi, 6-os! Ez nagyon biztató! 😂 De amúgy szerinted is akár beágyazódás is lehet? Most már kevesebb, és újra barnás. Fehérneműig ki sem jut.
2020. jún. 6. 21:13
 8/18 A kérdező kommentje:
Már kisebb mennyiségben van, fejem nem fáj, hőm reggel 36,85 volt.
2020. jún. 7. 13:58
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

6 -os vagyok!Bocsi kérdező, nem elkeseríteni akartalak de bármi lehet. Én is sokszor beleéltem már magamat amikor ilyeneket irkáltak hittem nekik de utána jött a nagy pofán csapás.

Remélem összejön neked. De várd meg amíg tesztelhetsz.

2020. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
6-os! Semmi baj! Nem éltem bele még magam, mert tényleg bármi lehet, attól még, hogy valakinek ilyen volt, és beágyazódást jelentett, tudom, hogy nekem is nem biztos, hogy azt. Még nem tesztelek, várok vele, úgy sem mutatna szerintem semmit. Azért jó lenne, ha tényleg baba lenne. :)
2020. jún. 8. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!