Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási probléma?

Beágyazódási probléma?

Figyelt kérdés

Már második hónapja történik az velem, hogy két pozitív terhesteszt után mégis megjön a menzeszem. A tesztek viszont ahelyett hogy erősödnének, inkább halványodnak. Vagyis az első szépen látható pozi, a másnapi meg már sokkal halványabb és a következő napon meg is jön. Hétfőn hívom a dokimat és megbeszélem vele, de ha esetleg van olyan akinél ugyanez volt a gond, leírná, hogy mi lett a megoldás?

Előre is köszi.


2010. júl. 31. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Szia!


Azért én a helyedben elmennék dokihoz. Így látatlanban ki fogja neked megmondani, hogy mi bajod?

Lehet hogy hormonprobléma, lehet hogy beágyazódási. Nézzen meg doki, az a biztos!

2010. júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hétfőn hívom a dokimat és kérek vérvételt. Csak arra lennék kíváncsi hogy járt-e más is így és nála mi volt a gond.
2010. júl. 31. 09:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, én jártam. Magas volt a tesztoszteron szintem és az inzulinom is. Összejött a pici, elkezdett beágyazódni, majd nem maradt meg, egyszerűen felszívódott. (nekem mensim sem jött meg). Pco lett a diagnózis, és minden, ami azzal jár. Szorítok, hogy nálad ne legyen komoly gond!
2010. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(

Nekem már van egy lányom és utána még egyszer sikerült végigvinnem egy másik terhességet is, csak szülés után komplikációk léptek fel és sajnos meghalt a kisfiam. Szóval eddig nem volt gondom sem a teherbeeséssel, sem a megtartással. Ezért gondolom, hogy talán a pco-t kizárhatjuk, mert az már egy eleve meglévő dolog, nem tud csak úgy egyszer a későbbiek folyamán kialakulni. Én most egy kicsit utánaolvastam és alacsony progeszteron szintre gyanakszom, vagyis sárgatest-elégtelenségre. Persze nem vagyok orvos és jós sem, valószínűleg a vérvétel majd fényt derít rá hogy mi a gond. De köszönöm hogy írtál és drukkolok hogy mielőbb összejöjjön a baba.

2010. júl. 31. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a kisfiadat :(

Nekem akkor volt pozitív a tesztem tévesen mikor cisztám volt

2010. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De akkor pozitívnak is kéne maradnia, nem? Mert nekem halványult és amikor megjött akkor meg már negatív volt.
2010. júl. 31. 12:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenféle hormonvizsgálaton voltam ami létezik ..van már egy gyermekem de tesót szeretnénk..és a múlt hónapban úgy jártam mint te..már mensi előtt négy nappal pozit teszteltem tízes teszttel erőset, 25-erősségűvel halványabbat de az is két nap múlva erősebb lett..majd hirtelen leesett a hőmérsékletem reggel..na akkor tudtam, hogy itt a vége és másnap meg is jött a szokott időben..nem görcsöltem nem nyilalat..normális mensi volt..doki annyit mondott..hogy akár hibás sperma, vagy baktériummal fertőzött sperma is okozhatja ezt..létrejön a megtermékenyülés, beágyazódás de nem fejlődik tovább, így most a páromnak kell mennie spermavizsgálatra..mert velem minden rendben az ég világon..remélem utána már okosabbak leszünk és tudok neked is valamit mondani ezzel kapcsolatban..nekem is van már egy gyermekem de jó lenne már egy tesó:(
2010. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem a dokimmal, ő is sárgatest-elégtelenségre gyanakszik. Csütörtökön megyek hozzá kivizsgálásra és kapok beutalót is vérvételre, meg a biztonság kedvéért felír gyógyszert is, amit ovu után kell szednem.
2010. aug. 2. 14:33
 9/9 A kérdező kommentje:
Kaptam progeszteronpótlást, amit peteéréstől kellett szednem és úgy tűnik ez volt a gond, mert gyönyörű pozitívat teszteltem múlt héten, így most a Duphaston mellé az Utrogestant is el kellett kezdenem szedni. Vérvételre a köv. ciklusban mentem volna, de szerencsére erre már nem fog sor kerülni. :)
2010. aug. 30. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!