Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteltel mar negativat,...

Teszteltel mar negativat, pedig terhes voltal, mondjuk nem reggeli vizeletbol nezted s azert mutatott negativat?

Figyelt kérdés
Ugy-e azt irja a teszten hogy a nap barmely szakaszaban megcsinalhatod, mert biztos infot kapsz, de ez gyakorlatban megsem ennyire biztos? Gondolom a terhesseg elorehaladott szakaszaban biztos barmikor kimutatja, de az van, hogy nem tudom ha terhes vok mennyi idos, mert szoptatom a lanyom es nem jott meg menstruacio. Igy nem tudok szamolni. En reggel, de masodik vizeletbol teszteltem a negativat, de annyi apro jelet latok magamon ami terhessegre utal...vagy mar lassan bemeselem magamnak...nem tudom. Nyilvan ujra csinaltok tesztet reggel csak kivancsi volnek, hogy valaki jart mar igy, hogy elsore negativ aztan kicsit kesobb megis ott volt a baba?
2020. jún. 8. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre negatív lett, utána a másik 3 pedig pozitív.

Igazából nem tudom miért lett az első negatív (hívás teszt is lehet esetlsg). Ezért kell több tesztet csinálni nem csak egyet. Első nap (amikor a negatívat teszeltem), akkor utána jött egy pozitív, de nem tudtam mit csináljak, hogy akkor terhes vagyok vagy sem. Úgyhogy másznap lementem egy drogériába és vettem még 2 teszet.

(A hétszámlósat nagyon ajánlom) És másnap lett egy pozitív és a (masik is nyilván) másik pedig azt irta hogy 4-5 hetes terhesség.

2020. jún. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

10. dpo-n negatív, másnap már pozitív, de amúgy mindenkinek így van :D Már fennáll a terhesség, de kevés a hcg olyankor még negatív a teszt.

Nem a reggeli vizelet a fontos, hanem a koncentráltsága, tehát 4-6 órát nem szabad pisilni, akkor a napközbeni is ugyan olyan jó mint a reggeli. (azért hivatalos a reggeli, mert jó esetben az ember éjjel nem járkál pisilni :D )


Szoptatás alatt , ha még egy mensi sem volt és szeretnétek még babát, akkor érdemes hetente tesztelni egyet. Mert ugye nem fogod tudni mikor van az első ovu. Sajnos ilyenkor bizonytalan az egész. Bár azt nem írod, hogy egy mensid sem volt, csak, hogy most nem jött meg.


Szerintem terhesség esetén, már pozitív lett volna a teszt.

2020. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy pozitív lenne a teszt. A terhességet kimutatja.
2020. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem késői peteérés volt, 3 napos késésnél negatívat mutatott, az UH alapján végig 2 héttel később fogant a "vártnál" (28 napos ciklus mellett).
2020. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiammal a nemvárt napján hómező lett a teszt, pedig reggeli első pisiből csináltam. Egy héttel később próbáltam újra, akkor is még alig látszott vmi.
2020. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös.

Akkor neked szinte bizonyos, hogy pár nappal mensi előtt volt ovud.Ovu után 3 héttel már két tök erős csík van. Mindenkinek :)

2020. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!