Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hashimoto tünet vagy csináljak...

Hashimoto tünet vagy csináljak egy tesztet?

Figyelt kérdés

Hashimotoval diagnosztizáltak 2 hónapja, azóta szedem a gyógyszert. A 3 hetes kontrollon 7,2 volt a TSH-m. (10,4-ről indultam).


Az utóbbi hónapokban 35-36 napra megjött, most 48-nál járhatok kb. és semmi.


Nem akartam eddig tesztet csinálni, mert ilyen tsh-val gondolom esélytelen a terhesség, viszont nem tudom mit csináljak vagy mitől van ez. Járt már valaki hasonló cipőben?



ápr. 30. 11:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy pont 2 hete (mikorra vártam) enyhén görcsöltem és pisilés után barnázást tapasztaltam. Ez kb 3 napig tartott. Gondoltam meg fog jönni, be is raktam egy tampont, de abbamaradt és azóta semmi.
ápr. 30. 11:27
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Bármi lehet. Tesztelj és kiderül!🙂
ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hashimoto volt, ilyen magas érték mellett ovulációtól menstruációig görcsölgettem és barnáztam is. Egészen addig még le nem vittük a TSH-t 2 alá nem jött össze a baba. 8-tól 1,8 TSH értékig kb. 5-6 hónap alatt sikerült nekem levinni.


Viszont akkoriban olvasgattam sok tapasztalatot és egy valaki írta, hogy 6-os TSH mellett esett teherbe.


Egyébként ha megnyugtat csinálj egy tesztet, sose lehet tudni. :)

ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!