Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van okom félni? Nem tudom,hogy...

Van okom félni? Nem tudom,hogy ez mi volt és aggódom,hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie. Fájt is a hasam délutan volt is egy kis folt estére a bugyimon. Szedtem be egy gyógyszert mert nagyon fájt a hasam . Erre reggelre nem volt semmi. Nincs meg a menzeszem. Mi ez? Védekeztünk a párommal,de akkor is ez most megijesztett.

2020. jún. 8. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még megjöhet simán.
2020. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azert egy tesztet csinalj, artani nem art
2020. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha védekeztetek semmi okod az aggodalomra. Valószínűleg lassan indul be.
2020. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1 napos késésnek nincs jelentősége.
2020. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár napos késés belefér, még megjöhet. Ne idegeskedj, ez is befolyásolhatja.
2020. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sose értem az ilyen kérdéseket. Már 13 évesen is tudtam, hogy a menstruáció néha ki is maradhat, vagy csúszhat néhány napot. Persze azóta már beállt nagyjából 28 naposra, de ha végül megjött 25 vagy 40 napra, nem estem kétségbe. Kevés olyan nő létezik, akinek mindig ugyanolyan hosszúságú minden ciklusa. Neked ezt senki nem mondta, kedves kérdező?

24N

2020. jún. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!