Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 2 nappal...

Nem várt előtt 2 nappal negatív Predictor Early. Van remény?

Figyelt kérdés

Olvastam tapasztalatokat , általában az emberek többségének (az olvasottak alapján) kimutatta ez a fajta teszt ha babát vártak.

Nekem a nem várt előtt 2 nappal negatív? Akkor ezt a hónapot elkönyvelhetem egy újabb sikertelennek?

Van olyan akinek nem mutatta ki a teszt iyenkor és mégis babát várt?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 9. 05:16
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem sose lett pozi nem várt előtt csak az nap vagy utána 1 nappal.
2020. jún. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 nappal a nemvárt előtt már pozi volt. De 28 napos ciklusaim vannak, 14.napon volt peteérés, bizonyítottam. Simán lehetett neked késői peteérés, és akkor még nem fogja kimutatni. Nemvárt napján csinálj mégegyet. Amég nem jön meg, van remény.
2020. jún. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem épp nemrég lett pozitív 4 és 2 nappal nemvárt előtt. Jelenleg már 2 napja nem jött meg, az xepil még mindig csak halovány.
2020. jún. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy a Facelle és Predictor normál 28 nap körüli ciklusnál és ismert peteérèsnél ilyenkor màr biztosan mutat. Amennyiben neked lehetett később a peteèrésed, akkor még lehet esély.
2020. jún. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Én is úgy gondolom, hogy ovu után 12 nappal mutatja. Ha neked mindig fix naposak a ciklusaid, akkor már mutatná.


Ha vannak néha hosszabbak, akkor a leghosszabb alapján tesztelj. De esedékes mensinél, már szép pozi lenne.


Ha kései ovu volt, akkor pedig még nem késik mensid, de ugye ehhez tudni kéne mikor volt ovu.

2020. jún. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem előtte 4 nappal negatív lett a Predictor, el is könyveltem, hogy nem sikerült. Aztán aznap amikor meg kellett volna jönnie, csináltam még egy tesztet, akkor már erős pozitív volt. Azóta a 7.hétben vagyok.
2020. jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! 4 nappal nemvàrt előtti negatív még bőven változhat, de 2 nappal előtte lévő màr nemigen szokott. Itt 2 nap rengeteget számít.

Nekem is volt 2 nappal korábbi negatív, nem is volt baba, mikor terhes lettem 2 nappal nemvàrt előtt egyèrtelmű pozitív volt.

2020. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os, lehet 4 nappal előtte negatív volt, de lehet másnap már pozi lett volna, főleg, ha nem vártkor szép erős volt. De mivel nem teszteltél nem tudhatod :) Nekem 4 nappal előtte pl minden teszten volt valami, amit még a gyakorisok is láttak. De egyértelműen erősebb nem várt napján lett. A lényegen nem változtat a Predi bizony, nem várt előtt is pozi lesz és keresni sem kell terhesség esetén.
2020. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát! Akkor ezt ismét elkönyvelem ezt egy sikertelen hónapnak :/

6-os neked pedig gratulálok és jó egészséget neked és a picidnek! :)

2020. jún. 9. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!