Halvány pozitív?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap délután vettem egy facelle tesztet. Mivel hogy 1 db volt így szétvágtam.. 😃 Csináltam egyet tegnap delutan, es ma reggel is. Kicsit érdekes, hogy a reggelin időn tul kijött extra halványan még egy csík de látható, de a tegnap délutánin meg semmi sincsen. Lehetséges hogy időn túl mutassa a terhességet? Mit láttok rajta? Mostanába nem várom. 2 nap mulva ujra tesztelek. [link]

2020. jún. 9. 12:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%
A tegnapi lehet azért nem mutatta, mert délutáni volt. A reggelin látoo vmit én is.
2020. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
58%
Én is látom!
2020. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
58%
A reggelin én is látom. Az koncentráltabb vizelet mint a délutáni, valószínűleg ezért mutatta ki és a tegnapi pedig ezért nem. Igen, lehetséges hogy időn túl mutatja, kevés még a HCG. Szerintem tesztelj 2 nap múlva ahogy írtad is, de reggeli elsőből. Így van értelme összehasonlítani a ma reggelivel. Ha erősebb akkor tényleg elindult valami.
2020. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csinálok tesztet, majd írom az eredményt. 🙂
2020. jún. 9. 12:51
 5/29 anonim ***** válasza:
60%

Délután nem érdemes csinálni.

Mivel szétvágtad a tesztet, és idő után jött ki az eredmény, így még nem örülnék. De tény, hogy látszik rajta valami.

Majd ha már kimaradt a vérzés, akkor csinálj, reggel.

2020. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod?
2020. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom megmondani mert 2-3 nappal mindig vagy rövidebb vagy hosszabb a ciklusom. Csak premens tuneteim vannak. De ilyen tesztem még sose volt.. Lehet holnap reggel is tesztelek. 🙂
2020. jún. 9. 13:35
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
A délutáni még negatív, de ez nem is csoda. A reggelin van valami halványka vonal, tesztelj szerintem is holnap. Nekem amúgy a vizeletsugaras facelle sokkal jobban bevált mint ez a belemártós. 🙂
2020. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Na, teszteltél?
2020. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nem sikerült vennem tesztet, holnap reggeli vizeletet elteszem és délután tesztelek.

Viszont napok óta görcsöl a hasam, szurkál a petefészkem, köldököm mellett is nyilalgat. Azért fura mert amikor már ennyire görcsölt a hasam órákon belül mensi volt, most meg napok óta hol görcsöl hol nem.

2020. jún. 10. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!