Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Extra halvány barnázás belefér...

Extra halvány barnázás belefér?! Ma van a nemvárt, pozitív tesztjeim vannak, most lattam a tisztaságin nagyon-nagyon keves barna maszatot!

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy igen, lehet hogy nem sajnos. Holnap menj el orvoshoz, lehet, hogy progeszteron kell. Reméljük addig nem lesz gond.
2020. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha folyamatosan maszatolsz, akkor érdemes felhívni a dokit. Nem kell odarohanni, telefonon is kitud adni e-receptet.

Amíg nem folyamatos a barnázás, nincs vérzés és erős görcsök, addig semmi gond. Még emlékezik a mensire a szervezet, vagy csupán az emelkedett hormonok okozzák, ha kevés a progi, akkor nem csak egy törlésnél fogod látni. Figyelgesd magad, de orvos semmit nem látna és most telefonon is kapsz gyógyszert, fölös ezért neked is utazni :) Egy maszat nem maszat, csak folyamatos ne legyen.


Jó egészséget!

2020. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Kizárólag ma tapasztaltam ilyet! Törlésnél semmi, amúgy is olyan sivatag vagyok mint a fene... görcsölget a hasam, de nem elviselhetetlenül, csak épp úgy mintha meg akarna jönni...
2020. máj. 27. 20:03
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Nemvárt előtt miért tesztelsz? Nekem nem volt még ilyen, nem elkeseríteni akarlak, sokaktól hallom, hogy sajnos a korai tesztelés miatt csalódnak... :(
2020. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ma van a nemvárt, miért gond ha pozitív ma a teszt?! Nagyon-nagyon erős!
2020. máj. 27. 20:33
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem kellett volne ezért lepontozni, normálisan írtam szerintem. Nem derült ki, hogy mikor teszteltél, csak annyi, hogy az eddigiek (többes számban) pozitívak, így feltételeztem, hogy korábban is teszteltél.

Nem kell behisztizni.

2020. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem én pontoztalak le! Köszönöm, hogy válaszolsz egyáltalán!
2020. máj. 27. 20:46
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mivel nem halványult én nem tulajdonítok neki nagy problémát, de azért orvossal konzultálj :) tudtommal terhesség elején előfordulhat pici vérzés
2020. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A vérzés alapjáraton a terhesség semelyik szakaszában nem jelent sok jót. Persze előfordulhat, hogy csak emlékszik rá a szervezeted, hogy ilyenkor kellene menstruálnia, viszont valószínűbb, hogy progeszteron pótlás hiányában nem marad meg a terhesség.
2020. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem volt vérzés, nagyon nagyon minimális barna maszat. Koszonom, hogy valaszoltarok!
2020. máj. 28. 05:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!