Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 18 dpo negativ a teszt...

Ha 18 dpo negativ a teszt akkor mar biztos nincs baba ?

Figyelt kérdés
14 dpo halvany tesztek . 2 xepil, 1 walentin 10 es ez erosebb lett 1 fokkal . Masnap az orvos még nem lát semmit uh-n csak megvastagodott méhnyalkahartyát(15mm) kérdeztem h ebbol lehet terhessegre kovetkezteti ?. Azt mondta h ez biztos h terhes vagyok csak nem latszik még hamar mentem . Ma 18 dpo gagyi 400 ft os ( az a neve h otthon elvegezhető teszt ) hasznalta valaki ? negativ lett. Szerintetek az orvosnak hihetek vagy ennek a tesztnek ? :(
2020. jún. 12. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia kerdezo. Ha az orvos azt mondta hogy igen csak koran mentel. Nalam veteles utan 1 honappal ossze is jott. 4 hetesen csak megvastagodott mehnyalkahartya latott a doki. Mikor kell vissza menned? Ha tesztet is veszel akkor vegyel kicsit dragabbat. Es mire nem varod?
2020. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már negy napja kellett volna megjonnie . Akkor korul mentem dokihoz amikor megkellett volna jonnie . Clostys honap volt . Nem szedtem e vitamint sem ebben a honapban h amiatt lenne vastag a nyalkahartyam . Jovohet csutortokon kell visszamennem .
2020. jún. 12. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Van masik teszted amit reggel meg tudsz csinalni?
2020. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez 2 db os volt de a masikat en mar nem csinalom meg inkabb.
2020. jún. 12. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 14 dpo volt halvány teszted es tenylegesen van terhesseg akkor 18 dpo barmilyen tesztet csinalsz pozinak kellene lennie. Nekem ez az otthoni terhessegi teszt mar nemvart elott halvany pozitiv volt [link]
2020. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ha tudsz vegyel egy vagy 2 tesztet es egyiket holnap a masikat meg 2 nap mulva. 😊
2020. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!