Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempő plusz Inofolic?

Méhpempő plusz Inofolic?

Figyelt kérdés
Aki ette/itta a kettőt, esetleg együtt is, az tudna valami biztatót írni? Mennyi idő után sikerült a baba? Stb..

2020. jún. 12. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én biztatót annyiban tudok írni,hogy a legjobb barátnőm 6év sikertelen próbálkozás után 3 hónap alatt lett "ezektől" terhes. Ő állítja,hogy tuti ezért. Nekem is egyből ajánlotta amikor megtudta,hogy babát tervezünk. Meg is vettem,mind a kettőt fél évig lelkiismeretesen szedtem. Semmi. Aztán nem vettem. Rá 4hónapra lettem állapotos. Úgy hogy nekem penzkidobas volt. De ártani nem árt. Remélem nemsokára írsz,hogy össze is jött a baba!😀
2020. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én 8 hónap próba után, 2. Inofolicos hónapban lettem babás :)
2020. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ahh csajok köszi a válaszokat, pont ezekre van a lelkemnek most szüksége ❤️
2020. jún. 12. 18:38
 4/16 anonim ***** válasza:
Én gynositolt (ugyan az) ittam, következő hónapban már nem jött meg :) most hogy attól, vagy nem 🤷‍♀️ de előtte vagy 1.5 évig nem jött a baba.
2020. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4es. Kivizsgáláson voltál előtte?
2020. jún. 12. 21:01
 6/16 anonim ***** válasza:

Mindent rendben talált az orvosom, kérdeztem ihatom e, azt mondta, h ártani nem árt.

Amit én tapasztalatam, hogy nagyon "erős" ovut csinált. Máskor csak saccoltam, de most egyértelmű volt, hogy mikor ovulálok :) és a legszebb, hogy korábban LH teszteltem is és akkor persze nem lettem terhes.

2020. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is használtam 3 hónapig ovutesztet, igen tudom mikor számít pozitívnak, igen tudom hogy az első negatív napon szabadul ki a pete.. Stb stb és mégsem sikerült 🤷🏻‍♀️ nekem a napokban van ovum és ma úgy bedurrant a cickóm mint mensi előtt szokott, szóval lehet benne valami hogy erős ovut (vagy legalábbis erős ovu tüneteket) csinál 😁❤️
2020. jún. 12. 21:34
 8/16 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Most h mondjatok, tenyleg mas volt most az ovum.., irto sok tojásnyákom volt, mint előtte soha... ekkor estem teherbe ;)
2020. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1.honapban:)
2020. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, én csak kérdezni szeretnék! :) Az Inofolicot és a Gynositolt patikában is lehet venni? Vény nélküliek? Milyen méhpempőt szedsz kérdező? :)
2020. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!