Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A vérzésem mindig gyenge,...

A vérzésem mindig gyenge, pedig hőmérőzés szerint volt ovum, szedem a méhpempöt, e vitamint, inofolicot, meforalt is, így sose fogok teherbeesni?

Figyelt kérdés

Nagyon elszomorodtam, az e vitamint már lassas fél éve szedem, méhpempöt 1,5 hónapja, ez volt az elsö meforalos honapon.


Néhány honapja kiderült, hogy nincs ovum, 2 hónapig szedtem a clostit, azóta az ovum van gyogyszer nélkül is, de most megjött, ahogy szokott, iszonyú görcsök közepette kevés, gyenge vérzés. Kb 2 napig szokott csak tartani és elég a tisztasági. Mi lehet a baj? Így tuti terhes se leszek?



2016. máj. 26. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazolt a vékony nyálkahártya?

Mrrt a gyenge vérzés nem feltétlenül arra utal.

2016. máj. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hormonsor volt már nézve? Magasabb TSH érték csak egy példa ami miatt nem sikerülhet.
2016. máj. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyem jó, hormonsor volt a closti előtt, de csak az derült ki, hogy alacsony a progeszteron, mert nincs ovu, most már az van. A méhnyálkahártyám vékonyka volt, emiatt is rendeltem méhpempöt is.
2016. máj. 26. 07:51
 4/5 A kérdező kommentje:
A többi hormon is jó volt, enyhe ir miatt irtak fel meforalt, 3 hete szedem, plus mozgás és diéta azóta.
2016. máj. 26. 07:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi lett veled azóta? Sikerült a baba?
2017. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!