Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem saját magamat. Én...

Nem értem saját magamat. Én sosem akartam gyereket, most pedig azt érzem hogy szeretnék. (2 éve vagyunk együtt.) Mi van velem? Rendesen csalódottan néztem rá a terhességi tesztre mikor negatív lett. És szomorú lettem. Ez tőlem furcsa.

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt csak te tudod miért nem akartál eddig.

Ha semmi konkrétat nem tudsz, akkor lehet csak megkomolyodtál, vagy hormonális oka van.

2020. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá!
2020. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ember változik. Veled is ez történt. Vannak dolgok, amiket akarunk, aztán meg már nem. Más dolgokat meg nem akarunk, aztán később meg igen.
2020. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Lehet h most jött el a te időd. Változol, talán most értél meg az anyaságra.
2020. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Ezért mosolygok, amikor tizen-, huszon évesek kijelentik, hogy soha nem akarnak gyereket. Tényleg van olyan is, nem vitatom, de a 90% idővel meggondolja magát.

Ösztön, hormonok, az a bizonyos biológiai óra miatt érzel most így.

2020. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ösztön, hormonok... megtaláltad azt az embert, akinek szívesen szülnél, akit látnál apaként a gyerekeid mellett. Nálam ez akkor jött elő. Persze azóta már házasok vagyunk és megvan a kis csodánk is, pedig előtte soha nem akartam gyereket, vagy legalábbis csak sokára :D


Én mindig azt mondom, ha megvan a megfelelő társ hozzá, jönni fog az érzés is :)


A párommal egy évet külön töltöttünk, volt két kapcsolatom is közben, egyiknél sem éreztem, hogy akarnék.


Neked kell tudni, mi változott.

2020. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akartam soha gyereket, sok nőtől meg is kaptam, hogy nem is nő az ilyen mint én. Aztán megismertem a most már férjemet, fordult a dolog és most boldog 9 hetes terhes vagyok. Nálam is egyszer csak átkattant valami. Sosem lehet tudni mi váltja ki, nálam a megfelelő társ volt. 😊
2020. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Az első babát a férjem akarta, én csak beletörődtem, de amikor akcióztunk, engem is elfogott a csalódottság egy-egy negatív tesztnél. De rögtön utána meg is könnyebbültem. Aztán amikor pozitív lett, rám tört egy nagy nyugalom, hogy jól van ez így és minden rendben lesz. Valami örömteli befelé fordulást éltem meg, hogy én most már nem leszek soha egyedül, mert ketten vagyunk. Később volt azért megingásom, amikor megijedtem, hogyan fogok bírni egy gyerekkel, de minden kétségem elmúlt amikor megszületett és rájöttem, hogy megkaptam életem legnagyobb ajándékát. Azt éreztem, ha a lottó 5-öst nyertem volna meg, akkor se lennék ilyen gazdag, mint hogy egy ekkora kincset kaptam és különben is milyen cuki és fogalmam se volt róla, hogy létezik ilyen pici baba és hozzá milyen okosan tud nézni egy újszülött! Imádtam, azóta megőrülök érte, már 6 éve. A férjem is megőrül érte, ellenben ő már nem akart második gyereket. Én nagyon szerettem volna még egyszer babázni és átélni ezt a csodát, ő viszont nem akarta.

Szóval változunk.

2020. jún. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!