Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azzal a kerdéssel fordulnek...

Azzal a kerdéssel fordulnek hozzatok hogy lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Az történt hogy a menstruaciom 14.napján együtt voltunk a barátommal és megujjazott meg enis kényeztettem a kezemmel aztán felrakott egy óvszert (szerintem kicsit le volt csúszva) és próbalta betenni de csak félig tudta mert nem állt fel neki annyira az alkohol miatt. Ezek utan mondtam hogy akkor inkabb hagyjuk. Azóta 2nap telt el és tudom hogy ilyenkor még nem lehetnek terhességi tünetek szoval valószínűleg csak bekézpzeltem hogy hanyingerem van es fura erzes van a hasambab. kíméljetek meg a hülye és értelmetlen valaszoktol tenyleg parázk!! 17/l
2020. jún. 13. 23:03
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem vagy terhes. Szinte lehetetlen. Mint a levegőből aranyat nyerni.
2020. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
65%

Menstruációd 14.napján?? 14napig véreztél? Wtf

Nem a ciklusod 14.napján, vagyis a menses 1.napjától számított 14.nap?? Nem vérezhettél 14 napig. Ha véreztél és ez akkor történt =nem lehetsz terhes. Ha már elmúlt a menses es kb a ciklus 14.napján voltál =igen, nagyon is lehetsz terhes!!

2020. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb egy gyors teszt de mivel ennyi idő alatt még az sem megbízható jobb ha megelőzésképpen beveszel egy 72 órást. Vérezni fogsz tőle, de pont ez a lényege. Ügyeleten is írnak fel bármikor és ügyeletes gyógyszertárban van. kb 6-7ezer pénz.
2020. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg nem vagy az
2020. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes, mivel nem tette be óvszer nélkül (félig fedte - ez akkor kockázat, ha lecsúszik közben, azért kell végigtekerni hogy biztosabban "tapadjon").

A tüneteid nem ettől vannak.

2020. jún. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1.használtatok óvszert, 2. a leírásod alapján nem ment el =lényegtelen a ciklusod melyik napján vagy nagyon de nagyon kicsi az esélyed a terhességre, szóval nem kell félned
2020. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!